Džeriņa vārti neglābj “Mountfield” no otrās neveiksmes pusfināla sērijā (VIDEO)

30/03/2018 19:54
Andris Džeriņš, sportzinas.com

Čehijas Ekstralīgā hokejā jau otro zaudējumu divās pusfināla sērijas cīņās piedzīvojusi latviešu hokejistu Andra Džeriņa un Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrāloves “Mountfield”, kas savā laukumā ar 1:2 atzina Triņecas “Oceláři” pārākumu, sērijā rezultātam kļūstot jau 0-2.

Abus vārtus “Oceláři” hokejisti guva pirmās trešdaļas laikā, kad piektajā minūtē izcēlās Vladimirs Svačina, bet tās priekšpēdējā minūtē viesu pārsvaru dubultoja Ēriks Hrna – 2:0.

Otrā perioda sākumā pēc iemetiena ar ātru plaukstas metienu starp vārtsarga kājām 1:2 panāca Andris Džeriņš. Kā vēlāk izrādījās, tad tie arī bija spēles vienīgie vārti, “Oceláři” hokejistiem izturot mājinieku veikto spiedienu un izcīnot uzvaru ar 2:1.

Nākamās divas spēles jau gaidāmas Triņecā.

Džeriņš šovakar kopumā laukumā pavadīja 14:41 minūti, bez gūtajiem vārtiem arī izdarot divus metienus, kā arī zaudējot visos trīs iemetienos.

Tikmēr aizsargs Oskars Cibuļskis palika ārpus “Mountfield” komandas pieteikuma.