Džeriņš, Bukarts un Freibergs rezultatīvi savu komandu uzvarās Čehijā

08/12/2017 22:22

Latvijas hokejisti Andris Džeriņš un Roberts Bukarts, kā arī Ralfs Freibergs piektdien izcēlās ar rezultativitātes punktiem Čehijas augstākās hokeja līgas spēlēs. Latviešu pārstāvētās komandas izcīnīja uzvaras.

Bukarta un Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” savās mājās ar 4:3 pārspēja Liberecas “Bili Tygri”.

Bukarts un Freibergs pirmajā periodā atzīmējās ar vārtu guvumiem, bet Bukarts otrajā trešdaļā nopelnīja arī rezultatīvu piespēli.

Bukarts šajā mačā uz ledus bija 16 minūtes un 27 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Tikmēr Freibergs 21 minūtē un 21 sekundē izpildīja trīs metienus un bloķēja vienu pretinieku raidījumu, arī tikdams pie lietderības koeficienta +1.

Džeriņa un aizsarga Oskara Cibuļska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” viesos ar rezultātu 4:3 pārspēja Litvīnovas “Verva” vienību.

Džeriņš laukumā pavadīja 16 minūtes un to laikā divas reizes rezultatīvi piespēlēja. Tāpat divas reizes meta pa pretinieku vārtiem.

Savukārt Cibuļskis 19 minūtēs un 37 sekundēs piecas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs raidījumus un maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.