Džeriņš rezultatīvi piespēlē un palīdz ”Mountfield” pusfinālā panākt sesto spēli (VIDEO)

06/04/2018 21:30
Andris Džeriņš - Sportazinas.com

Čehijas Ekstralīgas piektajā pusfināla spēlē latviešu uzbrucējs Andris Džeriņš izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Hradeckrālovas ”Mountfield”, ko pārstāv arī latviešu aizsargs Oskars Cibuļskis, ar 3:2 papildlaikā pieveikt Triņecas ”Ocelari”.

”Ocelari” jau septītajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu un izvirzījās vadībā (1:0), taču ”Mountfield” otrajā periodā guva divus vārtus nepilnas pusotras minūtes laikā un ar Džeriņa palīdzību pārņēma vadību. Aizsargs Petrs Zamorskis 27. minūtē saņēma piespēli no latviešu centra uzbrucēja un panāca 2:1 mājinieku labā.

Lai gan trīs ar pusi minūtes līdz otrās trešdaļas beigām viesi panāca izlīdzinājumu – 2:2, ”Mountfield” pagarinājuma sestajā minūtē izrāva uzvaru (3:2) un panāca pusfinālā sesto spēli – 2:3

Džeriņš darbojās trešajā uzbrucēju trijniekā un laukumā pavadīja mazliet vairāk nekā 18 minūtes, kuru laikā nopelnīja rezultatīvu piespēli, kā arī izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem un pielietoja divus spēka paņēmienus. Tāpat viņš uzvarēja 10 no 19 (53%) iemetieniem un ieguva pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Regulārajā čempionātā latviešu centra uzbrucējs 41 mačā sakrāja 24 (7+17) rezultativitātes punktus. Savukārt deviņās izslēgšanas cīņās Džeriņš ir guvis vienus vārtus un izdarījis divas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Cibuļskis veidoja trešo aizsargu pārī un nospēlēja nepilnas 18 ar pusi minūtes. Šajā laikā viņš vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja divus sāncenšu metienus un izpildīja divus spēka paņēmienus. Arī Cibuļskis maču noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu aizsargs regulārā turnīra 49 spēlēs nopelnīja 17 (7+10) punktus. Savukārt desmit izslēgšanas cīņās Cibuļskis ir izcēlies ar vienu vārtu guvumu un četrām rezultatīvām piespēlēm.