Džeriņš “play-off” Dānijā sāk ar piespēli un uzvaru

10/03/2023 22:24
Andris Džeriņš

Šovakar Dānijas hokeja līgas ceturtdaļfināla pirmajā spēlē Andra Džeriņa pārstāvētā Herningas “Blue Fox” ar 4:1 pārspēja “Frederikshavn”.

Džeriņš spēlēja trešajā maiņā un izcēlās ar rezultatīvu piespēli komandas pirmajā vārtu guvumā. “Blue Fox” sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījās vadībā ar 1-0.

Pie uzvaras tika arī Gunāra Skvorcova pārstāvētā Odenses “Bulldogs” – 4:2 pret “Herlev”. Latvietis pie punktiem netika, arī šajā sērijā rezultāts ir 1-0 par labu “Bulldogs”.

Zviedrija

“Allsvenskan” turnīrā jeb Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā šodien tika aizvadīti pamatturnīra pēdējās kārtas mači. Vienā no tiem Renāra Krastenberga pārstāvētā AIK ar 1:4 zaudēja “Tingsryd”. Tikmēr Kristera Gudļevska Modo ar 5:1 sagrāva “BIK Karlskoga”, latvietim gan paliekot rezervē.

Rezultātā Modo triumfēja pamatturnīrā, Georga Golovkova pārstāvētā “Sodertalje” ieņēma piekto vietu, bet AIK ar Krastenbergu finišēja desmitajā vietā – pēdējā, kura dod tiesības spēlēt “play-off” turnīrā.

Austrija

Artūra Kuldas pārstāvētā “Villach” ar 4:0 sagrāva KAC vienību un ceturtdaļfināla sērijā panāca neizšķirtu – 1-1. Pretinieku rindās arī šodien nespēlēja Rihards Bukarts.