Džeriņš un Cibuļskis rezultatīvi, Ķēniņš iemet Merzļikinam (+VIDEO)

15/09/2017 23:10

Latviešu uzbrucējs Andris Džeriņš piektdien guva uzvaras vārtus pagarinājumā Čehijas čempionāta spēlē, bet ar precīzu metienu pamatlaikā atzīmējās arī aizsargs Oskars Cibuļskis.

Latviešu pārstāvētā komanda Hradeckrālovas “Mountfield” savā laukumā ar 4:3 (0:1, 2:1, 1:1, 1:0) pagarinājumā pārspēja Plzeņas “Škoda” vienību, sezonas ceturtajā spēlē tiekot pie pirmās uzvaras.

Džeriņam un Cibuļskim šie bija pirmie gūtie vārti sezonā. Cibuļskis vārtus guva otrā perioda vidū, kad panāca 1:1. Savukārt Džeriņš uzvaras vārtus iemeta, kad pagarinājumā bija nospēlētas trīsarpus minūtes.

Džeriņš uz ledus pavadītajās 19 minūtēs un 17 sekundēs četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja astoņos no 12 iemetieniem un bloķēja divus metienus.

Savukārt Cibuļskis nospēlēja visvairāk no savas komandas laukuma spēlētājiem, 24 minūtēs un vienā sekundē veicot divus metienus un bloķējot divus pretinieku raidījumus.

Abi latvieši maču noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Tikmēr smagu zaudējumu cieta Zlīnas “Aukro Berani” komanda, kuru pārstāv brāļi Roberts un Rihars Bukarti, kā arī aizsargs Ralfs Freibergs. Zlīnas klubs savā laukumā ar 0:4 (0:0, 0:3, 0:1) piekāpās Brno “Kometa” hokejistiem.

Roberts Bukarts šajā spēlē par rupjību tika noraidīts līdz mača beigām un kopā saņēma 28 soda minūtes. Uz ledus pavadītajā vienā minūtē un 39 sekundēs viņš nepaspēja atzīmēties citos statistikas rādītājos.

Tikmēr Rihards Bukarts 15 minūšu laikā divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, saņēma četras soda minūtes un maču noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Savukārt Freibergs laukumā pavadīja 24 minūtes un 32 sekundi, kas no Zlīnas komandas laukuma spēlētājiem bija vislielākais laiks. Latviešu aizsargs divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīciju ar 11 punktiem četrās spēlēs ieņem Homutovas “Pirati”, bet latviešu pārstāvētās vienības “Aukro Berani” un “Mountfield” ar diviem punktiem atrodamas pēdējās vietās 14 komandu konkurencē.

Savukārt Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē Latvijas hokeja izlases vārtsargs Elvis Merzļikins ielaida Ronalda Ķēniņa mesto ripu, taču tas netraucēja viņa pārstāvētajai “Lugano” komandai svinēt pārliecinošu uzvaru.

“Lugano” savā laukumā ar 6:1 (2:1, 3:0, 1:0) pārspēja Ķēniņa pārstāvēto Cīrihes “Lions”.

Ķēniņš Merzļikinu pārspēja pusotru minūti pirms pirmā perioda beigām, kad panāca 1:2.

Merzļikins šajā mačā atvairīja 44 no 45 “Lions” hokejistu mestajām ripām.

Tikmēr Ķēniņš laukumā bija 14 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā četras reizes meta pa pretinieku vārtiem, uzvarēja abos iemetienos un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Citā NLA mačā vārtsarga Ivara Punnenova pārstāvētā Langnau “Tigers” savā laukumā ar 2:3 (0:0, 1:2, 1:1) piekāpās “Zug” komandai.

Punnenovs atvairīja 24 no 27 viesu mestajām ripām, taču neglāba komandu no zaudējuma.

Šveices čempionātā līderpozīciju ar desmit punktiem četrās spēlēs ieņem “Davos” vienība, “Lugano” ar deviņiem punktiem ir otrā, “Lions” ar astoņiem punktiem ieņem piekto vietu, bet “Tigers” ar vienu punktu ir priekšpēdējā 12 komandu konkurencē.