Dzierkala vārtu guvums neglābj komandu no kārtējā zaudējuma Somijas līgā

15/02/2020 20:28

Latvijas hokeja uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals sestdien izcēlās ar vārtu guvumu Somijas augstākajā līgā, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Mikeli “Jukurit” vienību no kārtējā zaudējuma.

“Jukurit” savā laukumā ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:1) zaudēja Lahti “Pelicans”. Komandai tas bija astotais zaudējums pēc kārtas.

Dzierkals laukumā pavadīja 15 ar pusi minūtes, izceļoties ar vārtu guvumu. Tāpat vina kontā četri metieni pa pretinieku vārtiem, nopelnītas divas soda minūtes, bet spēli viņš noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kopumā šosezon uzbrucējs piedalījies 29 mačos, kur izcēlies ar deviņiem punktiem: diviem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm.

Dzierkals “Jukurit” pievienojās sezonas gaitā un noslēdza viena gada līgumu. Iepriekš viņš pārstāvēja KHL klubu Rīgas “Dinamo”, ar ko vasarā nevarēja vienoties par līguma nosacījumiem.

Jāatzīmē, ka “Jukurit” 2015./16. gada sezonā uzvarēja pēc spēka Somijas otrajā līgā, bet kopš pievienošanās spēcīgāko klubu pulkam, tā arī ne reizi nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs.