Dzierkalam divi rezultativitātes punkti Čehijas ekstralīgas mačā

22/10/2021 22:12
Mārtiņš Dzierkals

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals piektdien guva vārtus un atdeva vienu rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē. Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda” mājās ar rezultātu 3:2 (0:0, 0:0, 3:2) pārspēja Pardubices “Dynamo”.

Latvijas hokejists abus rezultativitātes punktus guva vairākumos trešā perioda vidū. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 25 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu. Dzierkals, kurš savā komandā tika atzīts par mača labāko spēlētāju, šajā sezonā 14 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 11 rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē aizsarga Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Litvīnovas “Verva” mājās ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pārspēja Zlīnas “PSG Berani”. Tāpat minimālu uzvaru svinēja uzbrucēja Roberta Bukarta un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Vītkovices “Ridera”, kas savā laukumā ar rezultātu 2:1 (2:0, 0:1, 0:0) guva virsroku pār Kladno “Rytīrži”. Turpretī zaudējumu piedzīvoja aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvētā Česke Budejovices “Motor”, kas mājās ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) atzina Tršinecas “Ocelārži” pārākumu.

“Škoda” ar 28 punktiem 15 spēlēs ieņem ceturto vietu turnīra tabulā, ailīti zemāk ar 27 punktiem 15 cīņās ir Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, bet “Motor” ar 23 punktiem 15 dueļos ir astotā. “Verva” ar 19 punktiem 15 mačos ir 11., bet uzreiz aiz tās ar 16 punktiem 13 dueļos ir “Ridera”. Ekstralīgā spēlē 15 komandas.