Dzierkalam rezultatīva piespēle uzvarā pār Bukarta un Galviņa pārstāvēto vienību

17/11/2021 20:01
Mārtiņš Dzierkals

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals otrdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē, palīdzot Plzeņas “Škoda” komandai izcīnīt uzvaru pār Vītkovices “Ridera” ar aizsargu Gunti Galviņu un uzbrucēju Robertu Bukartu ierindā. Plzeņas “Škoda” viesos pieveica “Ridera” ar 3:2 (0:0, 1:1, 2:1).

Dzierkals pie punkta tika trešā perioda devītajā minūtē, kad vairākumā piespēlēja Mihalam Buliram, kurš kļuva par uzvaras vārtu guvēju, panākot 3:2. Dzierkals šajā duelī uz ledus pavadīja 19 minūtes un 11 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem un +/- rādītāja -1.

Galviņš 20 minūtēs un 59 sekundēs izpildīja trīs metienus pa vārtiem, reizi pielietoja spēka paņēmienu un cīņu pabeidza ar +/- rādītāju -1. Bukarts 17 minūtēs un 39 sekundēs laukumā izpildīja trešo daļu komandas metienu pa viesu vārtiem, traucēdams uzvarētāju vārtsargu deviņas reizes, zaudēja vienīgajā iemetienā un cīņu pabeidza ar +/- rādītāju -1.

“Škoda” ar 39 punktiem 23 spēlēs ir ceturtā turnīra tabulā, apsteidzot Māra Bičevska pārstāvēto “Mlada Boleslav”, kam 39 punkti ir 21 spēlē, ieņemot piekto vietu. Kristofera Binduļa pārstāvētajai Česke Budejovices “Motor” ir 34 punkti 21 mačā un sestā vieta, Uvja Jāņa Balinska pārstāvētā Litvīnovas”Verva” atrodas desmitajā vietā ar 28 punktiem 21 spēlē, bet 13.vietu ar 25 izcīnītiem punktiem 20 spēlēs ieņem Vītkovices “Ridera” ar Galviņu un Bukartu. Roberta Mamčica pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” ar astoņiem punktiem 22 spēlēs ieņem pēdējo vietu līgā, kurā šosezon spēlē 15 komandas.