Dzierkals atkal rezultatīvs, komandai turpinās neveiksmju sērija

04/01/2020 19:57

Latvijas hokejists Mārtiņš Dzierkals sestdien Somijas augstākajā hokeja līgā atdeva vienu rezultatīvu piespēli, tomēr viņa komanda Mikeli “Jukurit” piedzīvoja jau septīto neveiksmi pēc kārtas.

Mikeli “Jukurit” viesos ar 4:5 (1:3, 0:1, 3:0, 0:1) papildlaikā piekāpās Pori “Assat”, piedzīvojot septīto neveiksmi pēc kārtas.

Dzierkals laukumā pavadīja 19 minūtes un 43 sekundes, rezultatīvi piespēlējot komandas pirmo vārtu guvumā. Tāpat uzbrucējs nopelnīja divas soda minūtes par klupināšanu, izdarīja divus metienus pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Dzierkals arī piektdienas spēlē izcēlās ar rezultativitāti, gūdams vienus vārtus.

“Jukurit” komandā divus vārtus iemeta Vadims Pereškokovs, bet Aksels Lindels iekrāja divas rezultatīvas piespēles. Uzvarētājiem Taisons Spinks iemeta divus vārtus un tikpat reizes rezultatīvi piespēlēja, bet viņa dvīņu brālis Tailors iekrāja par vienu piespēli mazāk. Vēl divas rezultatīvas piespēles nopelnīja arī Roni Hirvonens.

Mikeli komandai šis bija jau sestais zaudējums pēc kārtas. Ar 35 punktiem 37 mačos “Jukurit” ieņem 13.vietu 15 komandu vidū, kamēr “Assat” ar 45 punktiem 36 spēlēs ir devītajā pozīcijā.

Latvijas hokejists ar Somijas klubu parakstījis viena gada līgumu.

Iepriekšējā sezonā 22 gadus vecais Dzierkals Rīgas “Dinamo” sastāvā 42 spēlēs guva piecus vārtus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, tiekot izvirzīts KHL sezonas labākā jaunā spēlētāja balvai.