Dzierkals gūst vārtus Somijas čempionāta spēlē

03/01/2020 21:45

Somija

Latvijas hokejists Mārtiņš Dzierkals piektdien Somijas augstākajā hokeja līgā aizvadīja guva vārtus, tomēr ar to bija par maz viņa pārstāvētās komandas Mikeli “Jukurit” uzvarai.

“Jukurit” viesos ar 2:3 (0:1, 0:0, 2:2) piekāpās Raumas “Lukko”, kas izcīnīja jau otro uzvaru pēc kārtas.

Dzierkals laukumā pavadīja 17 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem, spēli noslēdzot ar lietderības koeficientu +1.

Uzvaras vārtus spēles 43.minūtē guva Toni Koivisto, un tikai pēc tam viesi atspēlēja divus vārtus, Dzierkalam gūstot pirmos no “Jukurit” 52.minūtē iemestajiem “goliem”.

Mikeli komandai šis bija jau sestais zaudējums pēc kārtas. Ar 34 punktiem 36 mačos “Jukurit” ieņem 14.vietu 15 komandu vidū, kamēr “Lukko” ar 57 punktiem 35 spēlēs ir astotajā vietā.

Latvijas hokejists ar Somijas klubu parakstījis viena gada līgumu.

Iepriekšējā sezonā 22 gadus vecais Dzierkals Rīgas “Dinamo” sastāvā 42 spēlēs guva piecus vārtus un veica astoņas rezultatīvas piespēles, tiekot izvirzīts KHL sezonas labākā jaunā spēlētāja balvai.

Vācija

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Kristers Gudļevskis piektdien atvairīja 23 pretinieku metienus, sekmējot Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” panākumu  Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, un panākums tika arī uzbrucējam Rihardam Bukartam.

Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” savā laukumā ar 5:1 (3:0, 1:0, 1:1) uzvarēja Nirnburgas “Ice Tigers”.

Gudļevskis laukumā pavadīja visu spēli, vienīgos vārtus ielaizdams mača 57.minūtē, kad rezultāts jau bija 5:0 mājinieku labā.

Mača likteni jau nedaudz vairāk nekā pirmajās četrās spēles minūtēs izšķīra Jans Urbass, iemezdams divus vārtus. Viņa kontā arī rezultatīva piespēle. Savukārt trīskārt vārtu guvumam asistēja Miha Verličs. Viesiem goda vārtus guva Brendons Baks no Kanādas.

Tikmēr Diseldorfas EG viesos ar 2:1 (1:0, 0:0, 1:1) pieveica Ķelnes “Haie”.

Rihards Bukarts uzvarētāju rindās laukumā pabija 11 minūtes un 42 sekundes, esot laukumā vienīgo vārtu zaudējumā.

Maksimiliāns Kammerers uzvaras vārtus guva divas minūtes un divas sekundes pirms mača beigām, panākot 2:1.

Gudļevska komanda ar 58 punktiem 34 mačos ieņem piekto vietu DEL čempionātā, bet Diseldorfas klubs ar 52 punktiem 33 dueļos tabulā iekārtojies tieši aiz ziemeļniekiem.