Dzierkals atgriežas ar zaudējumu Somijas čempionātā, Cibuļskis rezultatīvs Čehijā

28/12/2019 21:22

Latvijas hokejists Mārtiņš Dzierkals sestdien Somijas augstākajā hokeja līgā aizvadīja jau savu otro spēli pēc traumas izdziedēšanas, tomēr ar rezultatīvām darbībām neizcēlās, viņa komandai Mikeli “Jukurit” piedzīvojot neveiksmi.

“Jukurit” viesos ar 1:2 (1:1, 0:0, 0:1) piekāpās Jiveskiles JYP, kas izcīnīja jau piekto uzvaru pēc kārtas.

Dzierkals laukumā pavadīja 15 minūtes un 19 sekundes, kuru laikā izdarīja četrus metienus pa vārtiem, spēli noslēdzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1, jo uzbrucējs atradās laukumā, vienībai zaudējot otros vārtus.

Uzvaras vārtus spēles 46.minūtē guva Jani Tupurainens.

Mikeli komandai šis bija jau ceturtais zaudējums pēdējos piecos mačos.

Jau ziņots, ka novembra sākumā raidījums “Sporta studija” savā “Facebook” lapā vēstīja, ka uzbrucējs laukumā nevarēs doties vismaz astoņas nedēļas, jo iedzīvojies ceļgala savainojumā. Hokejists Somijas augstākās līgas spēlē pret “Lukko” pārrāva ceļgala mediālo ķēdes saiti.

Šī iemesla dēļ viņa atgriešanās “Jukurit” sastāvā bija gaidāma vien nākamā gada sākumā.

Čehija

Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Cibuļskis sestdien Čehijas čempionātā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot savai komandai Hradeckrālovas “Mountfield” izcīnīt drošu uzvaru.

“Mountfield” mājās ar 5:2 (2:1, 2:0, 1:1) uzvarēja Prāgas “Sparta”.

Cibuļskis laukumā pavadīja 18 minūtes un 19 sekundes, rezultatīvi piespēlējot komandas uzvaras vārtu guvumā. Aizsargs ar citām aktivitātēm neizcēlās un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Uzvarētājiem divus vārtus un rezultatīvu piespēli iekrāja Lukašs Cingls, bet divas piespēles un vārti Matejam Čalupam.

Citā spēlē Roberta Bukarta un Frenka Razgala pārstāvēta Ostravas “Vitkovice Ridera” viesos ar 1:3 (0:2, 1:0, 0:1) zaudēja Brno “Kometa”.

Bukarts laukumā pavadīja 19 ar pusi minūtes un izdarīja četrus metienus, bet Razgals nospēlēja 12 minūtes un 38 sekundes, veicot četrus metienus. Abi hokejisti spēli noslēdza ar neitrālu lietderību.

Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” ar Ralfu Freibergu sastāvā mājās ar 6:0 (2:0, 1:0, 3:0) sagrāva Kladno “Ritry”.

Freibergs laukumā pabija gandrīz 20 minūtes, to laikā veicot trīs metienus pa pretinieku vārtiem, spēli noslēgdams ar pozitīvu lietderības koeficientu +3. Aizsargs bija vienīgais savas maiņas spēlētājs, kurš šajā duelī nenopelnīja rezultativitātes punktu.