Dzierkals: Labi, ka pēc Zīles metiena pagadījos tur vidiņā un sanāca pielikt nūju

28/12/2018 23:19

Jau vēstīts, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” šovakar savā laukumā trešā perioda pēdējās piecarpus minūtēs spēja atspēlēt divu vārtu deficītu, tomēr soda metienu sērijā piekāpās Ņižņijnovgorodas “Torpedo” – 2:3.

Ar saviem pirmajiem rezultativitātes punktiem atzīmējās aizsargs Kristaps Zīle, kurš vispirms skaitliskajā vairākumā panāca rezultātu 1:2, bet pusotru minūti pirms pamatlaika beigām viņa mestās ripas lidojuma virzienu sekmīga mainīja un neizšķirtu 2:2 izrāva Mārtiņš Dzierkals, kuru pēc mača uz nelielu komentāru aicināja “Sportazinas.com”.

“Nedomāju, ka šī bija labākā spēle mūsu izpildījumā, jo noteikti varam spēlēt daudz labāk. Pozitīvi, ka beigās tomēr spējām atgūt divus vārtus, kas nav viegli jebkurā līgā un jebkurā spēlē. Atlika vien vēl beigās “bullīšus” iemest. Katra spēle ir citādāka. Grūti pateikt, kas būtu jāmaina, lai nenonāktu iedzinējos. Rītdien treniņā piestrādāsim vairākuma un momentu realizācijas.”

21 gadu vecais Dzierkals šovakar guva savus otros vārtus “Dinamo” kreklā un atzina, ka to gūšanā neiztika bez veiksmes palīdzības.

“Kristaps Zīle tika pie ripas. Kā jau pēdējās minūtēs pienākas, viņš meta pa vārtiem. Labi, ka es tur pagadījos vidiņā un sanāca pielikt nūju. Veiksmīgi iekrita, un gols paliek gols.”

Rīdzinieki nākamo maču aizvadīs pēc divām dienām, 2018. gada pēdējā spēlē savā laukumā uzņemot Mika Indraša pārstāvēto Maskavas “Dynamo”, kas šobrīd izcīnījusi jau sešus panākumus pēc kārtas.

“Domāju, ka sevišķu spēles plānu Indraša neitralizēšanai negatavosim. Tagad mazliet aizmirstam hokeja, rītdien patrenēsimies, parīt būs sapulce un tad arī noskaņosimies nākamajai spēlei.”

“Dinamo” ar 42 cīņās iekrātiem 40 punktiem joprojām saglabā reālas izredzes kvalificēties “play-off”, no Rietumu konferences astotās vietas īpašnieces Podoļskas “Vityaz” atpaliekot par trim punktiem, turklāt Maskavas apgabala klubs ir aizvadījis par vienu spēli vairāk.

Vai “Kings” un “Blackhawks” vēl pamodīsies?

NHL ir divas komandas, kurām šī regulārā sezona ir pagalam neveiksmīga. Tās ir “Kings” un “Blackhawks”, no kurām vismaz pirmā pagājušajā sezonā pat kvalificējās play-off. Šogad abas vienības ieņem pēdējās vietas Rietumos. Kas notiek ar šiem klubiem? Vai jaunā stūrmaņa Džeremija Kolitona vadībā Čikāga vēl kāps uz augšu?