Dzierkals: Man šogad ir cita loma un maksimāli to izmantoju

03/02/2024 18:16
Nokopēts
Mārtiņš Dzierkals

Latvijas hokejists Mārtiņš Dzierkals, kurš pārstāv Zviedrijas augstākās līgas (SHL) klubu “Skelleftea AIK”, sarunā ar mediju “Aftonbladet” komentējis savu sezonu.

26 gadus vecajam Dzierkalam šī sezona nav no rezultatīvākajām, taču viņš ir ļoti vērtīgs spēlētājs mazākumā. Dzierkals 32 spēlēs SHL izcēlies vien ar vienu vārtu guvumu, bet 10 IIHF Čempionu līgas mačos viņam septiņi (4+3) rezultativitātes punkti.

Tiek norādīts, ka Dzierkals ir labākais SHL spēlētājs mazākumā. Latvijas hokejists esot laukumā mazākumā šajā SHL sezonā nav zaudējis vārtus, neskatoties uz to, ka mazākumā pavadījis 38 minūtes. “Nespēlēju vairākumā, tāpēc ir liels prieks par spēli mazākumā,” atzinis Dzierkals. “Tā ir daļa no mana darba un nedomāju, ka šajā statistikā ir kāds noslēpums. Vienkārši mēģinu spēlēt aktīvi, bloķēt metienus un cenšos darīt visu, lai ripa nebūtu vārtos. Kopumā mums ir labs mazākums un ceru, ka šādi spēsim turpināt.”

“Skelleftea” ir trešā labākā SHL komanda mazākumā, bet spēka paņēmienos tā ir aktīvākā vienība. Dzierkalam tika uzdots jautājums, vai viņš nebēdā par to, ka vārtu guvēji tiek izcelti vairāk. “Nē, nē. Man ar to nav problēmas, kamēr komanda spēlē labi un uzvaru. Es atdodu visus spēkus komandai. Nav šaubu, ka SHL ir spēcīgs čempionāts. Esmu spēlējis dažādās vietās un nav šaubu, ka šeit spēlētāji strādā vissmagāk. Man šogad ir cita loma, taču maksimāli izmantoju šo sezonu. Tas mani padarīs par labāku spēlētāju. Mums ir laba komanda un lūkosim izcīnīt trofejas.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām