Dzierkals negatīvs “Solar Bears” komandas zaudējumā

29/11/2017 10:24

Aizvadītajā naktī Austrumkrasta hokeja līgas (ECHL) maču aizvadīja Mārtiņš Dzierkals, kura pārstāvētā Orlando “Solar Bears” komanda ar 4:6 piekāpās Džeksonvilas “Icemen”.

“Icemen” trīs vārtus spēja gūt jau pirmajā trešdaļā, kamēr “Solar Bears” nespēja atbildēt ar nevienu vārtu guvumu.

Orlando vienība otrajā periodā spēja atgūties un arī guva trīs vārtus, kamēr “Icemen” atbildēja ar vieniem. Trešajā periodā Džeksonvila pievienoja vēl divus vārtus, kamēr Dzierkala klubs tikai vienus. Mača noslēgumā zaudējums ar 4:6.

Dzierkals mačā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2.

Dzierkals šosezon nav spējis iekļauties Amerikas hokeja līgas (AHL) vienībā Toronto ”Marlies”, un mēneša sākumā nosūtīts uz Austrumkrasta hokeja līgu (ECHL).

Dzierkals ir AHL komandas ”Marlies” īpašums, kas ar viņu 2017. gada augustā noslēdza viena gada līgumu, hokejists, tomēr latvietis ne reizi šosezon tā arī nebija izgājis laukumā, netiekot iekļauts pat pieteikumā.

2015. gadā 20 gadus vecais Dzierkals tika izraudzīts Nacionālās hokeja līgas (NHL) draftā ar 68. kārtas numuru. Dzierkalu izvēlējās Toronto ”Maple Leafs”. Pēc pārcelšanās uz ASV latvietis divas sezonas pavadīja QMJHL vienībā ”Rouyn-Noranda Huskies”, bet tad nokļuva AHL, kur gan vēl nav paspējis debitēt.