Dzierkals parāda meistarību un ar filigrānu metienu sekmē uzvaru (VIDEO)

27/11/2022 21:22
Mārtiņš Dzierkals

Latvijas hokejists Mārtiņš Dzierkals Čehijas hokeja ekstralīgas spēlē guva vārtus, palīdzot Česke Budejovices “Motor” gūt panākumu, kamēr Roberts Bukarts tika pie divām rezultatīvām piespēlēm un sekmēja Vitkovīces “Ridera” uzvaru.

Dzierkala un Kristofera Binduļa pārstāvētā “Motor” mājas spēlē ar rezultātu 4:1  pārspēja Liberecas “Bili Tygri”, kuras rindās spēlē Uvis Jānis Balinskis. Dzierkals guva komandas ceturtos vārtus trešajā periodā, to paveicot ļoti skaistā veidā, pretuzbrukumā raidot ripu vārtu “devītniekā”. Uzbrucējs laukumā bija 14 minūtes un 49 minūtes, septiņas minūtes spēlējot vairākumā, un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +2. Tikmēr Bindulis komandas pieteikumā šoreiz nebija.

Pretinieku rindās Balinskis uz ledus pavadīja 19 minūtes un 41 sekundi, no kurām gandrīz divarpus minūtes spēlē vairākumā, un statistikā atzīmējās ar vienu spēka paņēmienu un vienu bloķētu metienu, noslēdzot maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Dzierkala vārtu guvums

Savukārt “Ridera” savā laukumā ar rezultātu 4:2 uzvarēja Karlovi Vari “Energie”. Bukarts asistēja komandas pirmajos un pēdējos vārtu guvumos. Viņš kopā uz ledus pavadīja 16 minūtes un 43 sekundes, no tām trīs minūtes un sešas sekundes spēlējot vairākumā, un divas reizes meta pa pretinieku vārtiem, bloķēja trīs metienus, noslēdzot maču ar lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Ralfs Freibergs tika pie rezultatīvas piespēles, viņa, Jāņa Jaka un Kristapa Zīles pārstāvētajai Litvīnovas “Verva” ar rezultātu 4:6 (3:0, 1:2, 0:4) zaudējot “Mlada Boleslav” komandai, kuras rindās spēlē Māris Bičevskis. Freibergs uz ledus bija 12 minūtes un 19 sekundes, kas bija mazākais spēles laiks starp aizsargiem, un izpildīja vienu spēka paņēmienu, sakrājot neitrālu lietderības koeficientu.

Zīle laukumā pavadīja 21 minūtes un 28 sekundes, no tām četras minūtes un 32 minūtes spēlējot mazākumā un noslēdzot maču ar lietderības koeficientu -4, kamēr Jaks nepilnās spēlētās 18 minūtēs sakrāja pozitīvu lietderības koeficientu +3. Uzvarētāju rindās Bičevskis uz ledus bija gandrīz 12 minūtes, kuru laikā uzvarēja septiņos no 12 iemetieniem, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem, noslēdzot maču ar neitrālu lietderības koeficientu.

Vēl Oskara Cibuļska un Kristapa Sotnieka Kladno “Rytiri” viesos ar 1:5 atzina Prāgas “Sparta” pārākumu, bet Kārļa Čukstes Tršinecas “Ocerlarzi” izbraukumā ar rezultātu 1:2  piekāpās Plzeņas “Škoda” hokejistiem.

Vācija

Miks Indrašis Vācijas hokeja līgas (DEL) mačā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, taču tas neglāba Šveningeres “Wild Wings” no zaudējuma pagarinājumā, kamēr citā mačā sagrāvi piedzīvoja Kaspara Daugaviņa pārstāvētā Izerlonas “Roosters”.

“Wild Wings” viesos ar rezultātu 2:3 piekāpās Brēmerhāfenes “Fischtown Pinguins” hokejistiem. Pēc Indraša piespēles, spēlējot vairākumā, spēles 28.minūtē vārtus guva Taisons Spinks, izlīdzinot rezultātu 1:1. Indrašis kopā uz ledus pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā arī uzvarēja vienā no diviem iemetieniem, divas reizes meta pa pretinieku vārtiem un noslēdza maču ar negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Daugaviņa pārstāvētā “Roosters” izbraukumā ar rezultātu 1:7 atzina Ķelnes “Haie” pārākumu. Daugaviņš laukumā bija 16 minūtes un 20 sekundes, kuru laikā zaudēja vienā iemetienā, vienu reizi meta pa pretinieku vārtiem un tika pie negatīva lietderības koeficienta -4. DEL turnīra tabulā “Roosters” ar 29 izcīnītiem punktiem 22 mačos atrodas 11. vietā 15 komandu konkurencē, kamēr “Wild Wings” ar 25 punktiem atrodas divas pozīcijas zemāk.

Dānija

Sekmīgs sniegums Dānijas čempionātā padevies Artūram Salijam un Gunāram Skvorcovam, kuri katrs atzīmējās ar gūtiem vāŗtiem Odenses “Bulldogs” panākumā pret “White Hawks” (5:3). Salija otrajā periodā panāca izlīdzinājumu 1:1, kamēr 49. minūtē Skvorcovs ieguva savai komandai divu vārtu pārsvaru (4:2).

Slovākija

Mihalovces “Dukla” vienībai panākumu Slovākijas ekstralīgā palīdzēja izcīnīt Patriks Zabusovs un Vitālijs Pavlovs, kuri attiecīgi ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli palīdzēja pieveikt Roberta Mamčica pārstāvēto “Nove Zamky” (3:1). Pavlovs asistēja komandas otrajā vārtu guvumā, kamēr Zabusovs ar precīzu metienu trešā perioda izskaņā nokārtoja gala rezultātu.

Piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Normunda Sējēja vadītā un Filipa Bunča pārstāvētā “Nitra”, kas ar 3:4 piekāpās Trenčīnas “Dukla” vienībai šoreiz bez Patrika Ozola ierindā. No neveiksmju sērijas arī nespēja “nokāpt” Mārtiņš Karsums un “Liptovsky Mikulas”, ar 1:2 atzīstot Bratislavas “Slovan” pārākumu. Karsuma klubam tas bija ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Austrija

Ar mainīgām sekmēm šodien savus mačus aizvadīja Austrijā spēlējošie latvieši. Rihards Bukarts un Klāgenfurtes “EC-KAC” ar 3:2 pārspēja “Asiago”, kamēr “Villach” ar Artūru Kuldu ierindā piedzīvoja otro zaudējumu pēc kārtas, atzīstot “Olimpija” pārākumu (2:4). Abi spēlētāji gan palika bez rezultativitātes punktiem.