Dzierkals rāda klasi un ar trīs punktiem kaldina uzvaru pār Balinska pārstāvēto vienību

26/09/2021 23:41
Mārtiņš Dzierkals

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals šodien atzīmējās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli Čehijas ekstralīgas spēlē, viņa pārstāvētajai Plzeņas “Škoda” komandai svinot uzvaru ar 5:2 pār Uvja Balinska pārstāvēto Litvīnovas “Verva”.

Dzierkals uz ledus pavadīja 19 minūtes un 31 sekundi, izdarot četrus metienus pa vārtiem, maču noslēdzot ar pozitīvu lietderības koeficientu “+3”. Tikmēr Balinskis laukumā bija 22 minūtes un 44 sekundes, vienreiz nobloķējot metienu, cīņā iekrājot negatīvu lietderības koeficentu “-2”.

Savukārt citā latviešu duelī Māris Bičevskis guva savus pirmos vārtus šajā sezonā, palīdzot savai pārstāvētajai “Mlada Boleslav” ar rezultātu 6:1 apspēlēt Česke Budejovices “Motor”, kuras sastāvā ir Kristofers Bindulis.

Bičevskis spēlēja 13 minūtes un 56 sekundes, kuru laikā izpildīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķēja vienu metienu, uzvarēja sešus no 18 iemetieniem, iegūstot neitrālu lietderības koeficientu. Aizsargs Bindulis laukumā pabija 17 minūtes un 14 sekundes, izpildot divus spēka paņēmienus, vienreiz metot pa pretinieku vārtiem.