Dzierkals rezultatīvs jau otro maču pēc kārtas Somijas čempionātā

21/09/2019 21:20

Somija

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals sestdien Somijas augstākajā līgā vēlreiz izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja Mikeli “Jukurit” komandai uzvarēt otrajā spēlē pēc kārtas.

“Jukurit” izbraukumā ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pārspēja Vāsas “Sport” hokejistus.

Latviešu uzbrucējs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās pirmo vārtu guvumā pēc spēlētām 14 minūtēm un 15 sekundēm, kad viņš ieslidoja pretinieku zonā un piespēlēja Fredrikam Veigelam, kurš panāca 1:0.

Jau ziņots, ka savā debijas mačā Dzierkals “Jukurit” panākumā savā laukumā ar rezultātu 3:2 (1:0, 1:2, 1:0) pār Kouvolas “KooKoo”

spēlēja ceturtajā maiņā, rezultatīvi piespēlēja un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

“Jukurit” ar astoņiem punktiem piecās spēlēs kopvērtējuma tabulā ieņem piekto vietu.

Dzierkals šonedēļ ar Somijas komandu noslēdza vienas sezonas līgumu.

“Jukurit” 2015./16.gada sezonā kļuva par Somijas čempioniem pēc spēka otrajā līgā, bet kopš pievienošanās spēcīgākajam čempionātam, komanda ne reizi nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs.

Šveice

Latvijas uzbrucējs Deniss Smirnovs sestdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Šveices augstākās hokeja līgas (NLA) spēlē, palīdzēdams Ženēvas “Servette” komandai svinēt uzvaru.

Ženēvas vienība savā laukumā ar 4:2 (1:1, 2:0, 1:1) pārspēja “Bern” vienību.

Smirnovs ar rezultatīvu piespēli izcēlās otrā perioda pēdējā minūtē, kad komandas biedrs panāca 3:1, tādējādi Latvijas hokejists asistēja uzvaru nesošajos vārtos. Viņš šajā duelī uz ledus pavadīja 18 minūtes un 18 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, bloķēja vienu raidījumu, uzvarēja četros no 14 iemetieniem un tika pie negatīvas lietderības -1.

20 gadus vecais Smirnovs savā debijas sezonā piecās spēlēs guvis vienus vārtus un veicis trīs rezultatīvas piespēles, komandas ražīgāko spēlētāju sarakstā ieņemot trešo vietu.

Citā mačā sestdien vārtsargs Ivars Punnenovs palika rezervē, kamēr viņa pārstāvētā Langnau “Tigers” viesos ar 2:3 (1:0, 1:1, 0:1, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās turnīra līderei “Biel-Bienne”.

NLA no latviešu pārstāvētajām komandām visaugstāk šobrīd atrodas “Servette”, kas piecās spēlēs ar iekrātiem 11 punktiem ieņem otro pozīciju.