Dzierkals rezultatīvs piektajā spēlē pēc kārtas

12/03/2020 21:18

Latvijas uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals ceturtdien guva vārtus Somijas augstākajā hokeja līgā, bet neglāba Mikeli “Jukurit” komandu no zaudējuma.

“Jukurit” savā laukumā ar 2:3 (0:1, 1:1, 1:1) piekāpās “Hameenlinna” vienībai.

Dzierkals vārtus guva otrā perioda astotajā minūtē, kad ar metienu bez ripas apstādināšanas no tuvas distances panāca 1:2. Viņš pie punktiem ticis piecos mačos pēc kārtas, šajā sērijā gūstot četrus vārtus un veicot vienu rezultatīvu piespēli.

Latviešu uzbrucējs ceturtdien uz ledus pavadīja 15 minūtes un 28 sekundes, kuru laikā piecas reizes meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latvijas hokejists šosezon Somijas čempionātā aizvadījis 39 spēles, kurās atzīmējies ar septiņiem gūtiem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

“Jukurit” ar 56 punktiem 59 spēlēs ieņem pirmspēdējo 13.vietu 15 komandu konkurencē un sestdien noslēgs sezonu.

Dzierkals pagājušajā gadā ar Somijas komandu noslēdza līgumu uz vienu gadu.

“Jukurit” 2015./16.gada sezonā kļuva par Somijas čempioniem pēc spēka otrajā līgā, bet kopš pievienošanās spēcīgākajam čempionātam komanda ne reizi nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs.