Dzierkals rezultatīvs Somijas čempionāta mačā

30/10/2019 21:16

Latvijas hokejists Mārtiņš Dzierkals trešdien Somijas augstākajā hokeja līgā izcēlās ar rezultatīvu piespēli, palīdzot savai komandai Mikeli “Jukurit” izcīnīt uzvaru pēc spēles soda metienu sērijā. Mikeli “Jukurit” viesos ar rezultātu 3:2 (2:1, 0:0, 0:1, 0:0, 1:0) “bullīšos” uzvarēja Turku TPS.

Dzierkals rezultatīvi asistēja pirmo vārtu guvumā un kopumā laukumā pavadīja 11 minūtes un 36 sekundes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Uzbrucējs šosezon 12 spēlēs izcēlies ar piecām rezultatīvām piespēlēm.

Viesi spēles piektajā minūtē nonāca iedzinējos, tomēr jau sešas minūtes vēlāk izdevās panākt 2:1. Mača turpinājumā “Jukurit” vārtus vairs nespēja gūt, bet vien četras minūtes līdz pamatlaika beigām 2:2 panāca Henrika Lāsšona precīzais metiens, tādējādi abas vienības aizvadīja papildlaiku, kas noslēdzās neizšķirti. “Bullīšos” latvietis pie iespējas netika, bet Vadims Pereskokovs bija precīzs visos trijos mēģinājumos, nodrošinot “Jukurit” komandai pirmo uzvaru pēdējās četrās spēlēs.

Dzierkala pārstāvētā komanda Somijas čempionātā aizvadījusi 17 spēles, kurās izdevies iegūt 21 punktu, kas ļauj ieņemt desmito vietu līgā.

Latvijas hokejists ar Somijas klubu parakstījis viena gada līgumu. “Jukurit” 2015./16.gada sezonā kļuva par Somijas čempioniem pēc spēka otrajā līgā, bet kopš pievienošanās spēcīgākajam čempionātam, komanda ne reizi nav spējusi iekļūt izslēgšanas spēlēs.