Dzierkals spoži uzspīd ECHL mačā, kaldinot ”Solar Bears” uzvaru

27/11/2017 00:39

Šovakar kārtējo regulārā čempionāta spēli Austrumkrasta hokeja līgā (ECHL) aizvadīja Latvijas hokejista Mārtiņa Dizerkala pārstāvētā Orlando ”Solar Bears”, kas pēcspēles metienos pārspēja Dienvidkarolīnas ”Stingrays” 3:2.

Pirmajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, bet otrajā ”Stingrays” ieguva divu vārtu pārsvaru. Otrajā spēles nogrieznī savu komandu divreiz nosacīti iegāza Dzierkals, kurš nopelnīja divus noraidījumus – abus par klupināšanu.

Tomēr pēdējā trešdaļā Mārtiņš izlaboja savas neveiksmes. Vispirms vienus vārtus atguva Džīns Dapajs, bet tieši Dzierkals 31 sekundi pirms pamatlaika beigām ar precīzu metienu izrāva emocionālu neizšķirtu 2:2.

Papildlaikā neviena no komandām vārtus neguva, kas nozīmēja, ka sekos pēcspēles metienu sērija. ”Stingrays” realizēja pirmo metienu, taču nekļūdīgs bija arī ”Solar Bears” uzbrucējs Dzierkals, kuram tika uzticēts pirmais metiens. Latvietis savu iespēju izmantoja, bet otrā sērija abām komandām bija tukšā. Trešajā ”Stingrays” neguva vārtus, bet uzvaru ar precīzu bullīti ”Solar Bears” atnesa Džošua Vingvists – 3:2.

Dzierkals tika atzīts par mača otro zvaigzni, bet pirmajā vietā bija Orlando vārtsargs Kals Hīters, kurš atvairīja 30 no 32 pretinieku metieniem.

Jāpiebilst, ka Dzierkals izpildīja visvairāk metienus savā komandā (5), kā arī izpelnījās visvairāk soda minūšu.