Dzierkals: Ticu, ka pasaules čempionātā būs pavisam citādāka atmosfēra

Mārtiņš Dzierkals, sportazinas.com
Mārtiņš Dzierkals | Foto: Latvijas Hokeja federācija

Latvijas vīriešu hokeja izlase nedēļas nogalē aizvadīja divas pēdējās pārbaudes spēlēs pret Šveices valstsvienību pirms gaidāmā pasaules čempionāta Slovākijā.

Vispirms Latvijas valstsvienība piektdien ar 1:4 atzina šveiciešu pārākumu, bet sestdien otrajā pārbaudes mačā tika piedzīvots vēl viens zaudējums – 0:2.

Sarunā ar portālu “Sportazinas.com” Latvijas izlases uzbrucējs atzina: “Šveice savās mājās spēlēja ļoti labi. Vienmēr savā laukumā ir vieglāk spēlēt. Protams, vieni vārti nav pietiekami, lai uzvarētu spēlēs, bet tie ir tikai pārbaudes mači. Mēs daudz eksperimentējām.”

“Lai arī tās ir pārbaudes spēles visi grib uzvarēt. Varbūt tāpēc abas spēles bija ar lielākiem asumiem, protams, ka neviens negrib savainot pretinieku vai pats satraumēties. Visi grib cīnīties, pierādīt sevi no labās puses un uzvarēt,” piebilda Dzierkals.

Mārtiņš pauda cerību par gaidāmo pasaules čempionātu: “Ticu, ka pasaules čempionātā būs pavisam citādāka atmosfēra. Visi būsim vienādos apstākļos un būsim gatavi atdoties katrai spēlei uz maksimumu!”

Pasaules čempionāts Slovākijā sāksies 10.maijā, bet Latvijas valstsvienība Bratislavā tiksies ar Austrijas, Šveices, Itālijas, Čehijas, Krievijas, Zviedrijas un Norvēģijas nacionālajām izlasēm. Iekļūstot četru labāko komandu pulkā, izlase garantēs dalību ceturtdaļfinālā.

Latvijas izlases spēles PČ

Datums Laiks Spēle
11. maijs 17:15 Latvija – Austrija
12. maijs 21:15 Latvija – Šveice
14. maijs 17:15 Itālija – Latvija
16. maijs 21:15 Čehija – Latvija
18. maijs 13:15 Latvija – Krievija
20. maijs 21:15 Zviedrija – Latvija
21. maijs  21:15 Norvēģija – Latvija

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par