Dzierkals turpina krāt punktus Čehijā, rezultatīva piespēle arī Bukartam

10/10/2021 22:14
Mārtiņš Dzierkals

Latvijas uzbrucēji Mārtiņš Dzierkals un Roberts Bukarts svētdien atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm Čehijas hokeja ekstralīgas spēlēs. Dzierkala pārstāvētā Plzeņas “Škoda” komanda mājās ar rezultātu 4:1 (1:0, 1:1, 2:0) pārspēja Zlīnas “PSG Berani” vienību.

Latvijas hokejists ar piespēli atzīmējās otrā perioda 13.minūtē, kad vairākumā palīdzēja panākt 2:1. Viņš šajā duelī spēlēja 20 minūtes un 25 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem un iekrāja negatīvu lietderības koeficientu -1. Dzierkals šajā sezonā 12 spēlēs guvis sešus vārtus un atdevis astoņas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Bukarta un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Vītkovices “Ridera” viesos ar 2:1 (0:1, 0:0, 1:0, 1:0) papildlaikā pārspēja aizsarga Kristofera Binduļa pārstāvēto Česke Budejovices “Motor”. Bukarts 20 minūtēs un trīs sekundēs izdarīja četrus metienus pa vārtiem un tika pie neitrāla lietderības koeficienta, bet šajā sezonā viņam kopumā astoņās spēlēs ir divi vārti un četras rezultatīvas piespēles.

Tāpat uzvaru svētdien svinēja uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā “Mlada Boleslav”, kas mājās ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) guva virsroku pār leģendārā Jaromīra Jāgra pārstāvēto Kladno “Rytīrži”. Turpretī zaudējumu piedzīvoja aizsargs Uvis Jānis Balinskis un Litvīnovas “Verva”, kas mājās ar 3:4 (1:1, 2:1, 0:2) atzina Hradeckrālovas “Moutfield” pārākumu.

“Mlada Boleslav” ar 27 punktiem 13 spēlēs atrodas pirmajā vietā līgā, 22 punkti 12 dueļos ir sestajā pozīcijā esošajai “Škoda”, bet ailīti zemāk ar 20 punktiem 12 cīņās ir “Motor”. “Verva” ar 13 punktiem 12 dueļos ir 11., bet “Ridera” ar 11 punktiem astoņās cīņās ir 13., apsteidzot divas vienības.