Dzierkals: Uz tablo spēles beigās neskatījos, jo bija tikai viena doma – jāgūst vārti

21/05/2024 21:08
Nokopēts
Mārtiņš Dzierkals
SPORTAZINAS.COM, EKSKLUZĪVI NO ČEHIJAS

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Mārtiņš Dzierkals pēc pasaules čempionāta mača pret ASV sarunā ar “Sportazinas.com” komentējis tā iznākumu.

Jau vēstīts, ka šovakar Latvijas valstsvienība Ostravā ar 3:6 zaudēja ASV komandai, tādējādi zaudējot cerības kvalificēties izslēgšanas turnīram. Dzierkals šajā mačā laukumā pavadīja 18 minūtes un septiņas sekundes, izdarot trīs metienus pa vārtiem.

Lai arī Latvija neiekļuva ceturtdaļfinālā, fani komandu no ledus pavadīja ar ovācijām. Jautāts, vai tas kaut nedaudz atvieglo rūgtuma sajūtu, uzbrucējs atbild noraidoši. “Neko neatvieglo. Mūsu uzdevums bija tikt ceturtdaļfinālā, bet mēs netikām. Varam tikai teikt paldies visiem faniem, kuri mūs atbalstīja, ka juta līdzi līdz galam. Turnīra laikā mums bija četras uzvaras, kas ir labi, bet pat ar to nepietika,” teica hokejists.

Paziņoti Latvijas izlases trīs labākie spēlētāji pasaules čempionātā

“Gājām uz vārtiem, cīnījāmies, gribējām uzvarēt. Rezultāts ir tāds, kāds tas ir. Grūti iedot kādu komentāru, jo visi pārdzīvojam par zaudējumu. Laikam būs jāatkārtojas – atdevām visus spēkus, jo zinājām, ka mums vajag tikai uzvaru [pamatlaikā]. Nevienam nav, ko pārmest. Uz tablo [pēdējās minūtēs] neskatījos, man bija tikai viena doma – ka jāiemet vārti, jo mums to vajadzēja,” stāsta spēlētājs.

“Tagad uz emocijām būs grūti pateikt, kādu mācību stundu mēs varam paņemt no šī turnīra. Tagad būs mierīgi jāapsēžas un jāizanalizē, iziesim cauri katrai spēlei. Mums priekšā ir olimpiskā kvalifikācija, kas būs supersvarīgi. Tagad vairs neko nevaram darīt, tagad bišk jānomierinās, jāizanalizē, lai būtu labā kondīcijā uz olimpisko kvalifikāciju,” noslēdza Dzierkals.

Gudļevskis priecīgs par jaunajiem spēlētājiem, parādīto raksturu un faniem

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām