Dzimtenē atgriezies Tokijā pazudušais Ugandas olimpiskās izlases smagatlēts

24/07/2021 08:00

Pagājušajā nedēļā Japānā nenoskaidrotos apstākļos pazudušais Ugandas smagatlēts Juliuss Sekitoleko atgriezies dzimtenē, piektdien paziņoja Ugandas Nacionālā olimpiskā komiteja.

Jau ziņots, ka sportista pazušana tika atklāta piektdienas, 17.jūlija, vakarā pēc tam, kad sportists nevēra sava numuriņa durvis, lai veiktu Covid-19 testu. Viņš savā apartementā atstājis zīmīti: “Es vēlos strādāt Japānā”, piebilstot, ka dzīve Āfrikas valstī ir pārāk grūta un viņš centīsies atrast labākas darba iespējas Japānā. Zīmītē viņš lūdza komandas biedrus viņa personīgās mantas nogādāt Ugandā palikušajai sievai.

Informāciju “Inside the game” apstiprināja arī Sekitoleko komandas biedri un policija tobrīd uzsāka meklēšanas operāciju. Pēc neveiksmīgiem mēģinājumiem atrast viņu viesnīcā, operācijas teritorija tika paplašināta.

Svarcēlājs, kurš sacenšas svara kategorijā līdz 56 kilogramiem, tika atrasts Japānas pilsētā Jokaici pēc tam, kad viņš pazuda no komandas treniņnometnes 170 kilometru attālajā Izumisano. Ugandas olimpiskā komiteja paziņoja, ka 20 gadu vecais sportists “beidzot atgriezies mājās”. Komiteja “Twitter” publicējusi fotogrāfijas ar svarcēlāju lidostā pirms aviokompānijas “Qatar Airways” reisa.

Ugandietis ieradās Tokijā, bet nekvalificējās olimpiskajām spēlēm. 18.jūlijā viņš pazuda, lai gan 20.jūlijā bija paredzēta viņa atgriešanās dzimtenē.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/09/2021 09:19

Labākie “MyCareer” spēlētāju tipi “NBA 2K22” videospēlē

Izvēlēties un izveidot optimālu spēlētāju savam spēles stilam “NBA 2K22” videospēles “MyCareer” režīmā ir ārkārtīgi svarīgi, ja vēlies, lai tavs basketbolists kļūst par vienu no līgas labākajiem un pārņem kroni…