Dzīvību zaudējis leģendārais Braients

Kobe Braients, sportazinas.com
Kobe Braients | Foto: NBA

Pieckārtējais Nacionālās basketbola asociācijas () čempions gājis bojā helikoptera avārijā Kalifornijā, ziņo TMZ.

Tiek vēstīts, ka šodien Losandželosas apgabalā mīglainos laika apstākļos avarējis helikopters. Pēc avarijas notikuma vietā izcēlies ugunsgrēks, kas apgrūtinājis ugunsdzēsēju un glābēju darbu. “Los Angeles Times” ziņo par vairākiem bojāgājušajiem, savukārt TMZ vēsta, ka viens no viņiem ir basketbola leģenda Braients.

Informāciju apstiprinājis arī ESPN apskatnieks Adrians Vodžnarovskis.

Sākotnēji tika ziņots, ka neviens no Braienta ģimenes locekļiem nav bijis helikopterī, taču vēlāk izrādījās, ka kopā ar kādreizējo basketbolistu dzīvību zaudējusi arī viena no viņa četrām meitām, 13 gadus veca Džianna.

Visu savu karjeru (1996 – 2016) Kobe pavadīja Losandželosas “Lakers” komandā, ar kuru kopā viņš izcīnīja piecus čempionu titulus. Amerikānis 18 reizes piedalījās zvaigžņu spēlē un četras reizes tika atzīts par tās vērtīgāko spēlētāju. NBA karjeras laikā Braients iemetis 33 643 punktus, kas ir ceturtais labākais rādītājs līgas vēsturē.

ASV izlases sastāvā Braients triumfēja 2008., un 2012. gada olimpiskajās spēlēs.

Basketbola leģendai bija 41 gads.

Vēlak noskaidrotas arī pārējo mirušo personu identitātes. Bojā gājis beisbola treneris Džonts Altobeli, kā arī viņa sieva un meita. Tāpat tiek ziņots, ka bojā gājusi basketbola trenere Kristīna Mausera, kura bija Braienta meitas basketbola komandas trenera asistente.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par