Džokovičs aizvada vienu treniņu un piespiedu kārtā atgriežas dīkstāvē

Planētas pirmajai raketei vīriešu tenisā Novakam Džokovičam pēc viena treniņa būs jāatgriežas dīkstāvē uz vēl nepilnu nedēļu.

Pirmdien pēc vairāk nekā mēneša pārtraukuma sportisti Spānijā varēja atsākt individuālās nodarbības. Džokovičs šo iespēju izmantoja un Marveljā bāzētajā “Puente Romano” tenisa klubā aizvadīja treniņu, daloties ar to sociālajā vietnē “Instagram”.

Vēlāk Spānijas Tenisa federācija precizēja, sakot, ka ierobežojumu mīkstināšana attiecas tikai uz fiziskajiem treniņiem ārā, nevis tenisa kortos. Liegums izmantot kortus ir spēkā vismaz līdz 11.maijam.

“Sapratām, ka profesionālie sportisti var trenēties un ļāvām Džokoviča kungam izmantot mūsu kortus. Pēc pārrunām ar tenisa federāciju, kļuva skaidrs, ka mums ir jāgaida līdz 11.maijam, lai varētu izmantot kortus,” teikts “Puente Romano” tenisa kluba paziņojumā.

“Informējām par šo precizējumu Džokoviča kungu, un abas puses piekrita atsākt treniņus no 11.maija. Paužam nožēlu, ka mūsu nepareizā noteikumu interpretācija radīja bažas par Džokoviča kunga labajiem nodomiem,” raksta klubs.

Serbijas tenisists Džokovičs koronavīrusa pandēmijas laikā uzturas Spānijā.

Profesionālā tenisa asociācijas ATP un WTA savas sezonas ir apturējušas līdz 13.jūlijam.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par