Džokovičs atgriežas un zaudē pasaules 109.raketei

12/03/2018 11:23

Titulētais serbu tenisists Novaks Džokovičs svētdien, atgriežoties kortā pēc gandrīz divu mēnešu pārtraukuma, cieta zaudējumu Indianvelsas “Masters” sērijas turnīrā.

Džokovičs, kurš rangā ieņem 12.pozīciju, otrās kārtas mačā ar rezultātu 6-7 (3:7), 6-4, 1-6 piekāpās japānim Taro Danielam, kurš ATP rangā ir 109.vietā.

Džokovičam februāra sākumā tika veikta elkoņa operācija. Viņš nebija spēlējis kopš 22.janvāra, kad cieta zaudējumu Austrālijas atklātā čempionāta ceturtajā kārtā.

“Ļoti savāda sajūta, pilnībā zaudēju savu ritmu. Tāda sajūta, ka pirmo reizi spēlētu ATP tūrē. Biju koncentrējies spēlei, bet pieļāvu pārāk daudz nepiespiesto kļūdu. Bija dažas nevajadzīgas kļūdas, tomēr domāju, ka tās bija atbilstošas šī brīža apstākļiem,” pēc zaudējuma teica Džokovičs, kurš pērn elkoņa traumas dēļ izlaida sezonas otro pusi.

Tikmēr droši otro kārtu pārvarējis planētas pirmā rakete Rodžers Federers. Šveicietis ar rezultātu 6-3, 7-6 (8:6) pārspēja argentīnieti Federiko Delvoni, kurš ATP rangā atrodams 67.pozīcijā.

Šis mačs tika iesākts sestdien, bet otrajā setā pie rezultāta 2:2 tas lietus dēļ tika pārtraukts un pārcelts uz sestdienu.

Džokovičam un Federeram katram ir pa pieciem Indianvelsas turnīra uzvarētāju tituliem.

Sacensības Indianvelsā tiek sauktas arī par sezonas piekto “Grand Slam” turnīru, tam ilgstot pusotru nedēļu.