Džokovičs: Ir grūti demonstrēt savu labāko sniegumu, ja ārā ir vētras cienīgi laikapstākļi

Novāks DŽokovičs, sportazinas.com
Foto: Roland-Garros

Sestdien “French Open” vīriešu tenisa turnīra finālā iekļuva austrietis Dominiks Tīms, kurš ar 6-2, 3-6, 7-5, 5-7 un 7-5 sakāva serbu Novāku Džokoviču.

Pēc spēles sarunā ar medijiem Džokovičs izteicās: “Kad ir jāspēlē vētras cienīgos apstākļos, ir grūti demonstrēt savu labāko sniegumu. Šādos apstākļos būtībā jācenšas izdzīvot un jāmēģina noturēt servi.”

Jau ziņojām, ka mačs tika iesākts piektdien, tomēr trešajā setā strīdīga lēmuma dēļ tika nolemts to pārcelt uz sestdienu. Tas tika izdarīts laikapstākļu dēļ, bet tobrīd trešajā setā ar 3-1 pārsvars piederēja Tīmam, kurš turklāt tobrīd bija ieguvis emocionālu pacēlumu.

“Es nevēlos meklēt attaisnojumus šim zaudējumam. Tīms uzvarēja, un ar to arī viņu apsveicu,” teica pasaules pirmā rakete.

Vēja ātrums šajā mačā sasniedza 22 metrus sekundē, par ko Džokovičs izteicās visai asi. “Vieni no visu laiku sliktākajiem laikapstākļiem, kādos es jebkad esmu spēlējis. Tas ir viss, ko es jums varu pateikt,” piebilda tenisists.

Džokovičam pēc sestdienas zaudējuma Tīmam neizdevās kļūt tikai par otro tenisistu vēsturē, kuram vienlaicīgi pieder visi “Grand Slam” tituli. Iepriekš serbs “Grand Slam” turnīros bija guvis 26 uzvaras pēc kārtas.

Tīms finālā tiksies ar pašreizējo Francijas atklātā čempionāta uzvarētāju Rafaelu Nadalu no Spānijas, kurš šajā turnīrā triumfējis jau 11 reizes. Abi izšķirošajā mačā tikās arī pērn, uzvaru gūstot spānim.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par