Džordans: Durents var darīt ko grib

Maikls Džordans, sportazinas.com
Maikls Džordans | Foto: ABC News

Leģendārais basketbolists izteicies par Kevina Durenta pāreju no Oklahomsitijas “Thunder” uz Goldensteitas “Warriors” pagājušajā vasarā.

“Esot brīvajam aģentam, var pāriet uz jebkuru komandu kuru vēlas. Brīvie aģenti tāpēc ir brīvie aģenti, lai varētu paši izvēlēties kurp doties. Vai es rīkotos tāpat? Domāju, ka nē. Durents pats pieņēma lēmumu un tās ir viņa tiesības. Es nenosodu viņu par šādu soli. Novēlu viņam veiksmi turpmākajā karjerā,” sarunā ar ESPN teica Džordans.

Sarunas laikā bijušais basketbolists norādījis, ka no ētiskā viedokļa par tādu rīcību, pārejot uz tiešo konkurentu nometni, nav jābrīnās par izteikto kritiku. Šāds solis nav viennozīmīgi vērtējams. Vienlaikus Džordans uzsver, ka jebkurš brīvais aģents var darīt ko vien vēlas.

Džordans šajā sakarā izteicies, jo atkal uzvirmojušas sabiedriskās diskusijas par superzvaigžņu pievienošanos citām, lai cīnītos par čempiontitulu. Tiek uzskatīts, ka šādā veidā tiek kropļota konkurence, kā rezultātā līgā esot vien pāris komandas, kas var reāli cīnīties par čempionu nosaukumu.

Bijušajai līgas superzvaigznei šobrīd pieder NBA klubs Šarlotes “Hornets”. Tāpat nesen publiskajā telpā parādījās informācija, ka bznesmeņu grupa, kurā ietilpst arī leģendārais basketbolists, nolēmusi iegādāties MLB līgas beisbola komandu Miami “Marlies”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par