Džordans par sevis salīdzināšanu ar Džeimsu: Viņš noteikti ir atstājis savu nospiedumu NBA

Lebrons Džeimss un Maikls Džordans, sportazinas.com
Lebrons Džeimss un Maikls Džordans | Foto: NBA

Nacionālās basketbola asociācijas () leģenda atbildējis uz mediju jautājumiem par dažādām tēmām.

Džordans pauda savu viedokli par Losandželosas “Lakers” zvaigzni Lebronu Džeimsu: “Mēs spēlējām dažādās ērās.  Viņš ir lielisks spēlētājs. Viņš ir viens no labākajiem basketbolistiem pasaulē, ja ne pats labākais.”

“Saprotu, ka tā ir normāla parādība salīdzināt spēlētājus, kuri spēlējuši divos dažādos laika posmos, tā tas būs vienmēr. Esmu viņa fans, jo dievinu skatīties, kā viņš spēlē. Ir redzams, ka NBA parādās arvien talantīgāki spēlētāji. Lebrons noteikti ir atstājis savu nospiedumu NBA,” turpināja Čikāgas “Bulls” leģenda.

“Uzskatu, ka eiropieši ir papildinājuši NBA spēles stilu. Tas kļuvis daudzpusīgāks, kas ir palielinājis gūto punktu skaitu. Domāju, ka arī turpmāk būs tikpat interesantas spēles,” sacīja Džordans.

Tāpat kādreizējais spēlētājs izteica savas domas par Ņūorleānas “Pelicans” talantu Zionu Viljamsonu: “Līgai ir paveicies ar tādiem spēlētājiem, kuri izrāda kaislību pret basketbolu. Tā ir lieta, kuru nevar iemācīt, jo ar to var tikai piedzimt. Mēs skatāmies uz viņu, jo viņš atstās savas pēdas NBA un enerģija, kuru viņš rada laukumā ir neticama.”

Džordans ir seškārtējs NBA čempions. Tāpat viņš sešas reizes atzīts par NBA fināla vērtīgāko spēlētāju, piecas reizes atzīts par regulārās sezonas vērtīgāko spēlētāju un 14 reizes piedalījies NBA Zvaigžņu spēlēs, no kurām trīs reizes atzīts par vērtīgāko spēlētāju.

NBA leģenda savā karjerā kopā aizvadījis 1072 spēles pamatturnīros, kuru laikā caurmērā mačā guva 30,1 punktu, izcīnīja 6,2 atlēkušās bumbas un atdeva 5,1 rezultatīvās piespēles. Savukārt “play-off” turnīros viņa kontā 179 mači – 33,4 punkti, 6,4 atlēkušās bumbas, 5,7 piespēles un 2,1 pārtvertās bumbas.

Tikmēr Džeimss ir trīskārtējs NBA čempions un trīskārtējs fināla vērtīgākais spēlētājs. Viņš četras reizes atzīts par sezonas vērtīgāko spēlētāju, kā arī 16 reizes piedalījies Zvaigžņu spēlēs, no kurām trīs reizes bija atzīts par vērtīgāko spēlētāju.

Lebrons karjeras laikā aizvadījis 1241 spēli NBA pamatturnīros – 27,1 punkts, 7,4 piespēles un 7,4 atlēkušās bumbas. Izslēgšanas spēļu turnīrā viņa kontā 239 mači – 28,9 punkti, 8,9 bumbas zem groziem un 7,1 piespēle.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par