Džordžs “nokauj” Maiami “Heat”, Hārdens izmisīgā veidā turpina rekordsēriju (VIDEO)

02/02/2019 08:59

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē ar 43 punktiem izcēlies Pols Džordžs, kaldinot Oklahomasitijas “Thunder” uzvaru viesos pār Maiami “Heat” – 118:102. “Thunder” vienībai šī bija septītā uzvara pēc kārtas.

Izšķirošo pārsvaru viesi ieguva pirmajā puslaikā, kurā vienubrīd atradās vadībā pat ar 23 punktu starpību (63:40).

Džordžs bez 43 punktiem savāca arī septiņas atlēkušās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles. Uzvarētājiem 28 punktus guva vācietis Deniss Šrēders.

Pirmajā spēlē pēc Kristapa Porziņģa aizmainīšanas 12. zaudējumu pēc kārtas piedzīvojusi Ņujorkas “Knicks”, kas savās mājās ar 99:113 atzina Bostonas “Celtics” pārākumu.

23 punkti, desmit atlēkušās bumbas un sešas rezultatīvas piespēles “Celtics” aizsarga Kairija Ērvinga rēķinā.

25. spēli pēc kārtas vismaz 30 punktus guvis Džeimss Hārdens – tas gan neglāba viņu pārstāvēto Hjūstonas “Rockets” no pamatīgas sakāves viesos pret Denveras “Nuggets” – 122:136. Jāatzīmē, ka otro ceturtdaļu “Nuggets” spēja uzvarēt ar rezultātu 48:28…

Mājinieku uzvarā 35 punktus guva Maliks Bīslijs, kamēr 31 punkts, 13 atlēkušās bumbas un deviņas rezultatīvas piespēles Nikolam Jokičam.

Ar 25 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām Jūtas “Jazz” uzvaru (128:112) pār Atlantas “Hawks” kaldināja Francijas basketbolists Rūdijs Gobērs. “Jazz” šis bija desmitais panākums pēdējās 12 cīņās.

Zaudētāju rindās 28 punktus guva un deviņas rezultatīvas piespēles atdeva Trejs Jangs.

Visbeidzot Šarlotas “Hornets” ar 100:92 savā laukumā pieveica Memfisas “Grizzlies”, sagādājot viesiem 11. zaudējumu pēdējās 12 spēlēs.

Uzvarētāju labā ar 23 punktiem izcēlās Kemba Vokers.