Džordžs par “Clippers” īpašnieku: Tas nav nekāds šovs, bet 100% viņa attieksme pret klubu

Stīvs Balmers, sportazinas.com
Stīvs Balmers | Foto: AP Photo/Mark J. Terrill

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Losandželosas “Clippers” viens no vadošajiem spēlētājiem atzinīgi izteicies par vienības īpašnieku Stīvu Balmeru.

Jau ziņots, ka Covid-19 krīzes laikā Balmers ziedoja 10 miljonus ASV dolāru Vašingtonas Universitātes Medicīnas ārkārtas reaģēšanas fondam. Tas ir labdarības fonds, kuru dibinājis Balmers un viņa sieva Konija.

64 gadus vecais Balmers 2014. gadā par diviem miljardiem dolāru iegādājās “Clippers” komandu. Sešu gadu laikā kopš viņš pārņēma kluba grožus savās rokās tā uzbūvēta par vienu no spēcīgākajām līgas vienībām ar tādām zvaigznēm kā Polu Džordžu, Kavai Lenardu, Lū Viljamsu un Montrezlu Herelu sastāvā.

“Stīvs ir viņš pats, un tas nav nekāds šovs,” podkāstā “Knuckleheads” sacīja seškārtējais Zvaigžņu spēles dalībnieks Džordžs, kurš šosezon tēmē uz savu pirmo NBA titulu. “Balmers necenšas sev pievērst papildus uzmanību, tā ir 100% viņa attieksme pret klubu.”

“Kluba īpašnieks šeit vēlas izveidot kultūru,” turpināja Džordžs. “Viņš vienmēr ir teicis, ka varam iet un jautāt viņam jebko, ja kaut kas ir nepieciešams. Viņa galvenais mērķis ir panākt to, lai ikviens spēlētājs vēlētos pārstāvēt “Clippers” komandu un lai šī kļūtu par vēsturisku vienību. Balmers saprot, kam argāk piederēja “Clippers” un viņš tāds nevēlas būt. Godīgi sakot, tā ir īsta svētība.”

Kādreizējais “Clippers” īpašnieks Donalds Stērlings klubu bija padarījis par NBA pagrīdi un izpelnījās daudz kritikas. ESPN 2009. gadā nosauca “Clippers” par sliktāko organizāciju profesionālajā sportā, bet “Sporting News” 2014. gadā Stērlingu nodēvēja par vienu no visu laiku sliktākajiem NBA komandu īpašniekiem.

“Balmers pēc spēlēm mums atsūta ziņas: “Labs darbs puiši, jūs labi pastrādājāt!” Bieži vien tas notiek arī pēc ikdienišķām regulārās sezonas spēlēm,” atklāja Džordžs. “Viņš vienmēr ir kopā ar mums. Pēc spēlēm viņš mūs sagaida gaiteņos un “iedod pieci”. Vienmēr ir sajūta, ka viņš ir daļa no komandas un nemaz nerodas iespaids, ka viņš būtu īpašnieks. Mēs patiesi izbaudām, ka varam spēlēt viņa komandā un atnest viņam titulu.”

“Clippers” ir viena no retajām komandām, kas nekad nav spēlējusi NBA finālā. Starp tām ir Denveras “Nuggets”, Šarlotas “Hornets”, Memfisas “Grizzlies”, Minesotas “Timberwolves” un Ņūorleānas “Pelicans”.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par