Džordžs un Lenards uguņo uzvarā Losandželosas derbijā (VIDEO)

23/12/2020 07:44
Pols Džordžs

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) pirmo spēli aizvadījušas Losandželosas “Clippers” un iepriekšējās sezonas čempioni Losandželosas “Lakers. Šoreiz ar rezultātu 116:109 pārāka izrādījās “Clippers”.

Mačs iesākās ar lielu “Clippers” pārsvaru, jo viņi uzvarēja pirmo ceturtdaļu ar 39:19, bet otrajās 12 minūtēs bija vērojama pretēja aina, jo tajā “Lakers” bija labāki ar 35:17. Otrajā puslaikā lielisku sniegumu turpināja demonstrēt “Clippers” zvaigznes Pols Džordžs un Kavai Lenards, aizvedot komandu līdz panākumam.

Uzvarētājiem Džordžs atzīmējās ar 33 punktiem, realizējot piecus tālmetienus, sešām atlēkušajām bumbām un trīs rezultatīvām piespēlēm. Tikmēr Lenards palīdzēja ar 26 punktiem, bet 13 punktus iemeta Seržs Ibaka.

“Lakers” rindās rezultatīvākais ar 22 punktiem bija Lebrons Džeimss, kurš pievienoja arī piecas bumbas zem groziem un piecas rezultatīvas piespēles. 17 punkti un 10 atlēkušās bumbas Montrezla Herela rēķinā, bet Entonijs Deiviss izcēlās ar 18 punktiem un septiņām bumbam zem groziem. Jaunpienācējs Deniss Šrēders guva 14 punktus, izcīnīja 12 atlēkušas bumbas un astoņas reizes rezultatīvi piespēlēja.

Jau ziņots, ka sezonas atklāšanas mačā Bruklinas ”Nets” mājās ar 125:99 uzvarēja Goldensteitas ”Warriors”, kas ļāva Rodiona Kuruca pārstāvētajai vienībai uzsākt jauno sezonu uz pozitīvas nots.