Džordžs un Vestbruks kaldina “Thunder” uzvaru Ņujorkā (VIDEO)

21/01/2019 22:29

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) otro uzvaru pēc kārtas izcīnījusi Oklahomasitijas “Thunder” vienība, kas viesos “Madison Square Garden” arēnā ar 127:109 sakāva bez savainotā Kristapa Porziņģa spēlējošo Ņujorkas “Knicks”.

“Thunder” izšķirošu pārsvaru ieguva jau mača pirmajā ceturtdaļā, kad mājinieku grozā spēja raidīt 34 punktus, kamēr viesi ielaida vien 16. Turpinājumā ņujorkiešiem spēles gaitu izdevās izlīdzināt, mājiniekiem ar minimālu pārsvaru uzvarot divās no trim atlikušajām ceturtdaļām.

Tomēr “Thunder” uzvaru “Knicks” tā pa īstam neapdraudēja. Līdz ar to Ņujorkas komanda piedzīvoja jau 14. zaudējumu pēdējās 15 cīņās. Ar bilanci 10-35 “Knicks” ieņem priekšpēdējo pozīciju Austrumu konferencē.

Uzvarētājiem ar 31 punktu izcēlās Pols Džordžs, kamēr 17 punktus guva, desmit atlēkušās bumbas savāca un deviņas rezultatīvas piespēles iedeva Rasels Vestbruks. Tikmēr mājiniekiem 23 punkti Tima Hārdeveja juniora kontā.

Savukārt Austrumu konferences pastarīšu savstarpējā duelī Čikāgas “Bulls” izcīnīja 11. uzvaru sezonā, ar rezultātu 104:88 viesos pieveicot vienīgo zem desmit uzvaru sliekšņa palikušo komandu – Klīvlendas “Cavaliers”.

Teicamu sniegumu uzbrukumā buļļu rindās nodemonstrēja Zeks Lavīns, kurš guva 25 punktus. Tikmēr mājiniekiem ar 18 punktiem izcēlās Kolins Sekstons.