Džordžs uzņemas atbildību par lielāko zaudējumu “Clippers” vēsturē

28/12/2020 10:43

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Losandželosas “Clippers” spīdeklis Pols Džordžs pēc kaunpilna zaudējuma pret Dalasas “Mavericks” ar 73:124 uzņēmās atbildību par šo neveiksmi.

Jau ziņots, ka aizvadītajā naktī “Clippers” uzstādīja organizācijas antirekordu, zaudējot ar 51 punkta starpību. Pēc pirmā puslaika Losandželosas vienība bija iedzinējos ar rezultātu 22:72. Kopš NBA 1954. gadā tika ieviests uzbrukuma laiks, neviena cita komanda nav spējusi pirmajā puslaikā nonākt iedzinējos ar tik milzīgu deficītu.

30 gadus vecais Džordžs kļuva par “Clippers” rezultatīvāko spēlētāju, 24:09 minūšu laikā atzīmējoties ar 15 punktiem, divām atlēkušajām bumbām un četrām piespēlēm. Savainojuma dēļ komandai nevarēja palīdzēt viens no tās līderiem Kavai Lenards.

“Grūta spēle, uzņemos visu atbildību par šo zaudējumu. Nākamreiz mēs būs gatavi. Šodien mums sadeva pa pakaļu. Izrādījāmies negatavi, tā ir mana vaina. Tā ir grūta situācija, kad Ziemassvētkos esi izbraukumā. Ceru, vakar visi labi nosvinēja Ziemassvētkus, tas arī kļuva par šodienas snieguma iemeslu,” teica Pols.

“Clippers” tas bija pirmais zaudējums šosezon, pirms tam komanda izcīnīja divas uzvaras.

Iepriekš vēstīts, ka decembrī “Clippers” uz četriem gadiem pagarināja līgumu ar Polu par 190 miljoniem dolāru.