Džošua par revanša cīņu ar Ruisu: Man nav bail no lielā spiediena, vēlos atgūt savus titulus

Entonijs Džošua, sportazinas.com
Entonijs Džošua | Foto: Bryan R. Smith / AFP

Britu smagsvara bokseris (22-1) gaidāmajā revanša cīņā ar meksikāņu sportistu Endiju Ruisu (33-1) plāno nepieļaut iepriekšējās cīņas kļūdas.

Jau vēstījām, ka Ruiss augusta beigās piekrita līguma nosacījumiem, kas paredz, ka viņam 7. decembrī būs jāaizvada cīņa āra stadionā Saūda Arābijā ar Džošua.

Britu bokseris pauda apņēmību: “Iepriekšējā cīņā visu izdarīju pilnībā nepareizi. Tā bija mana vaina un sevi par to ienīstu. Šoreiz gan mācīšos no kļūdām un uzvarēšu.”

“Es nedomāju par nākamajām cīņām. Koncentrējos duelim ar Ruisu un viss. Šai cīņai gatavojos kā vilks aitas ādā. Cenšos sevi sagatavot mentāli tam, kas notiks cīņā ar Ruisu,” piebilda Džošua.

“Savā īsajā 11 gadu profesionāļa karjerā esmu redzējis daudz. Esmu saskāries ar zaudējuma rūgtumu amatieru laikos. Ja būtu apstājies toreiz, tad nekad nebūtu nonācis līdz šai situācijai. Kamēr es varēšu elpot, es cīnīšos, jo mīlu boksu. Man nav bail no lielā spiediena, vēlos atgūt savus čempiona titulus,” pārliecību izteica brits.

Ruiss šovasar sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 29 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu Džošua.

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par