Džošua par revanšu ar Ruisu: Man nemaz nevajadzēja doties uz ASV, lai aizvadītu pirmo cīņu

Entonijs Džošua pret Endiju Ruisu, sportazinas.com
Entonijs Džošua pret Endiju Ruisu | Foto: AP Photo/Frank Franklin II

Britu bokseris Entonijs Džošua uzskata, ka viņa revanša cīņai ar Meksikas bokseri Endiju Ruisu vajadzētu notikt, ja ne Anglijā, tad vismaz netālājā Velsā, kur to varētu uzņemt Kārdifas stadions ar 78 000 skatītāju vietām.

“Esmu dzirdējis daudzas lietas, kuras vēlas Ruiss, bet viņš visu nenosaka vienatnē, jābūt ir komandas darbam,” par revanša cīņas sarunāšas grūtībām “Sky Sports” citē 29 gadus veco Džošua. “Man nav bijušas problēmas aizvadīt cīņas Amerikā, esmu to darījis iepriekš, bet vēlos cīnīties šeit, jo man nemaz nevajadzēja doties uz ASV, lai aizvadītu pirmo cīņu.”

Jau ziņots, ka Ruiss šovasar Ņujorkā, “Madison Square Garden” sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās.

“Devos uz turieni, tas bija mans lēmums, bet revanša cīņai es gribētu, lai tā notiktu Kārdifā, neitrālā laukumā. Ruiss ir čempions, bet mēs arī varam kaut ko noteikt šajā situācijā,” turpināja Džošua.

Savukārt Ruiss iepriekš izteicies, ka revanšs nenotiks ātrāk kā decembrī.

“Mēs vēl runājam par potenciālo revanšu un varu pateikt, ka tāds noteikti būs šī gada decembrī,” populārajā Džo Rogana podkāstā sacīja Ruiss, kurš neslēpa, ka uzvaras gadījumā revanša duelī pēc tam labprāt stātos pretī amerikāņu smagsvaram Deontejam Vailderam vai britu bokserim Taisonam Fjūrijam. “Vailders ir foršs džeks un mēs viens otru cienām – es labprāt vēlētos aizvadīt dueli ar viņu.”

Iepriekš ziņots, ka pārrunas starp Džošua un Ruisa pusem nonākušas strupceļā, jo Ruiss, būdams čempions, vēlas noteikt, kur norisināsies atbildes cīņa, kamēr Džošua pārstāvji uzstāj uz cīņas aizvadīšanu Lielbritānijā. Džoušua promouters Edijs Hērns iepriekš bija pavēstījis, ka cīņas notikšana Lielbritānija ir obligāta, jo to paredz starp pusēm noslēgta vienošanās.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par