Džošua promouteris pārliecināts par Lielbritānijas boksa vēsturē lielāko dueli ar Fjūriju

14/12/2020 09:56

Lielbritānijas boksa zvaigznes Entonija Džošua promotieris Edijs Hērns paudis pārliecību, ka sarunām, lai vienotos par Džošua un Taisona Fjūrija dueli 2021.gadā, būs vajadzīgas vien pāris dienas, ziņo aģentūra BBC.

Jau iepriekš tika ziņots, ka sestdien Vemblija arēnā Džošua uzvarēja bulgāru Kubratu Puļevu un nosargāja trīs čempiona jostas supersmagajā svarā. Pēc uzvaras Džošua komanda meta izaicinājumu Taisonam Fjūrijam, lai 2021.gadā aizvadītu ilgu gaidīto Lielbritānijas bokseru dueli.

Sarunas par Džošua un Fjūrija dueli uzsāktas pirmdien un, ja tiks panākta vienošanās, tad šī cīņa varētu būt pirmā vēsturē, kad bokseri cīnītos par visiem četriem smagā svara tituliem.

Fjūrijs ir izvirzīts kā reāls kandidāts un pretendents uz šobrīd Džošua piederošajām Starptautiskās boska federācijas (IBF), Pasaules boksa asociācijas (WBA) un Pasaules boksa organizāciajs (WBO) čempiona jostām. Fjūrijam šobrīd pieder Prestižākā Pasaules Boksa padomes (WBC) josta.

Viena no lielākajām boksa promotieru organizācijām “Matchroom” un Hērns atzīmēja, ka ir vairāki faktori, kas varētu ietekmēt britu bokseru dueli. Piemēram, Deonteja Vaildera un Oleksandra Usika turpmākie mērķi un vēlmes, kas varētu noteikt rīcības plānu un cīņu organizēšanu.

“Ja Usiks un WBO nevienosies par to, ka cīņa būs Fjūrija un Džošua līnijā, tad komanda varētu piedāvāt atbrīvot jostu, lai, iespējams, varētu aizvadīt vienu no lielākajām cīņām Lielbritānijas boksa vēsturē”, atzina Hērns.

“Fjūrijs noteikti ir savu spēku virsotnē, tāpat kā Džošua, tāpēc tas būtu lieliski, aizvadīt šo cīņu. Jūs redzējāt Floida Meivezera un Menija Pakjao cīņu, tie bija “atkritumi”” skarbi vērtēja promotieris.

Arī Džošua treneris Džošs Makrakens uzsvēris, ka viņa bokseris kļūst arvien labāks.

“Es domāju, ka viņi noteikti cīnīsies un, iespējams, nākamgad cīnīsies divas reizes. Tas ir tas, ko viņi vēlas. Lielais Džošs ir aizvadījis 10 vai 11 pasaules čempionu cīņas, viņš joprojām attīstās un uzvar. Viņš visu laiku kļūst labāks,” sacīja Makrakens.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Anthony Joshua (@anthonyjoshua)

Pieslēgties

Dienas fokusā

09/03/2021 08:07

Balcers palīdz “Sharks” panākt izlīdzinājumu, komanda tiek pie panākuma (VIDEO)

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien rezultatīvi piespēlēja Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē, Sanhosē “Sharks” izlīdzinot rezultātu un vēlāk uzvarot pagarinājumā. Balcera pārstāvētā Sanhosē “Sharks” mājās ar 3:2 (0:1, 1:1, 1:0,…