Džounss atbild Taisonam: Es ar tevi varu cīnīties ringā, ja pēc tam dosies ar mani oktagonā

Maiks Taisons, sportazinas.com
Maiks Taisons

Leģendārais bokseris provocējis “Ultimate Fighting Championship” () superzvaigzni Džonu Džounsu, izaicinot viņu uz cīņu, bet Džounss nav palicis viņam atbildi parādā.

“Džonam Džounsam ir jācīnās ar mani, ja viņš grib nopelnīt super-lielo naudu,” video sarunā sacīja 53 gadus vecais Taisons, kurš uzskata, ka, lai nopelnītu patiešām lielu summu, Džounsam ir jādodas ringā ar viņu. “UFC cīkstoņi nekad nepelnīs vairāk kā augstākās klases bokseri. Lai nopelnītu simtiem miljonus, Konoram Makgregoram, piemēram, bija jācīnās ar Floidu Meivezeru.”

“Maik Taison, es ar tevi cīnīšos ringā, ja tu apsoli pēc tam ar mani iziet oktagonā,” portāls “MMA Junkie” citē Džounsa atbildi. “Ņemot vērā, ka es tevi ļoti cienu, apsolu tevi nesalauzt!”

Džounss tiek uzskatīts par vienu no visu laiku labākajiem UFC cīkstoņiem, kamēr Taisons tiek dēvēts par vienu no visu laiku labākajiem bokseriem.

Abi gan, visticamāk, vienkārši mētājas ar provokācijām un cīņu starp 53 gadus veco Taisonu un 32 gadus veco Džounsu mēs nekad neredzēsim.

Nesenie sociālo tīklu ieraksti gan liecina, ka Taisons šobrīd ir visai labā fiziskajā formā.

View this post on Instagram

Training smarter every day. @smartcups SmartCups.com

A post shared by Mike Tyson (@miketyson) on

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par