Džounss kārtējo reizi veiksmīgi aizstāv UFC čempiona titulu (VIDEO)

Džons Džounss un Dominiks Reijess, sportazinas.com
Džons Džounss un Dominiks Reijess | Foto: AP Photo/Michael Wyke

Naktī uz svētdienu aizraujošu cīņu skatītājiem sarūpēja “Ultimate Fighting Championship 247” () pussmagsvara cīkstoņi (24-1) un Dominiks Reijess (12-1).

Centrālā cīņa stasp čempionu Džounsu un Reijesu ievilkās piecu raundu garumā, taču galu galā smagu uzvaru izcīnīja čempions – ar vienbalsīgu tiesnešu lēmumu pēc punktiem (48-47, 48-47, 49-46).

32 gadus vecais UFC pussmagā svara čempions Dzōunss aizvadītajā naktī jau 11. reizi pēc kārtas veiksmīgi aizstāvēja savu tituls. Kopā Džounss uzvarējis 14 UFC titulcīņās, kas ir jauns rekords.

Reijess dueli iesāka ļoti aktīvi, uzspiežot augstu tempu un veicot dažādus uzbrukumus. Līdzīgs scenārijs bija novērojams arī otrajā raundā, bet trešajā raundā jau lietas sāka mainīties.

Trešajā raundā čempions pirmoreiz mēģināja pārvest cīņu parterā, taču pretinieks rādīja lielisku aizsardzību un neatļāva sevi noturēt uz zemes ilgāk par dažām sekundēm. Iniciatīva gan ceturtajā un piektajā raundā pilnībā piederēja Džounsam.

30 gadus vecajam Dominikam Reijesam šis bija pirmais zaudējums profesionāļa karjerā.

Pēc cīņas čempions slavēja pretinieku: “Dominiks paveica milzīgu darbu. Viņš izcīnīja manu cieņu. Tā bija fantastiska cīņa, bet domāju, ka cīņas rezultātu izšķīrta tas, cik reižu spēju nogāzt pretinieku uz grīdas.”

“Šajā cīņā es atdevu pilnīgu visu. Es zinu, ka uzvarēju šo cīņu, es tur piedalījos. Gribu redzēt atārtojumu. Liku čempionam izskatīties kā parastam cilvēka. Liku viņam patiešām cīnīties,” sacīja Reijess.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par