Džudiste Sokirjanska zaudē pirmajā cīņā Eiropas kausa posmā

01/05/2021 17:53
Anastasija Sokirjanska (baltajā kimono)

Latvijas džudo cīkstone Anastasija Sokirjanska sestdien Zagrebā cieta zaudējumu savā pirmajā cīņā Eiropas kausa posma sacensībās.

Sokirjanska, kura startēja svara kategorijā līdz 57 kilogramiem, no pirmās kārtas bija brīva, bet otrajā viņa piekāpās polietei Arletai Podolakai, cīņai noslēdzoties pēc divām minūtēm un astoņām sekundēm.

Sokirjanska bija vienīgā Latvijas pārstāve šajā posmā.

Marta beigās 18 gadus vecā Latvijas džudiste piedzīvoja debiju “Grand Slam” līmeņa sacensībās.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
24/05/2022 14:35

Latvija varonīgi cīnās, taču ielaiž vārtus vairākumā un noslēdz dalību PČ

Latvijas vīriešu hokeja izlase pasaules čempionātu Tamperē otrdien beidza ar zaudējumu Zviedrijas valstsvienībai, izslēgšanas spēlēm nekvalificējoties. Latvija piekāpās Zviedrijai ar 0:1 (0:0, 0:1, 0:0). Spēles pirmajā trešdaļā ripu uzbrukuma zonā vairāk…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…