Džudists Borodavko “Grand Slam” turnīra pirmajā cīņā cieš neveiksmi

28/03/2021 14:25

Latvijas džudo cīkstonis Jevgeņijs Borodavko sestdien “Grand Slam” turnīrā Tbilisī zaudējumu cieta jau pirmajā cīņā.

Borodavko, kurš startēja svara kategorijā līdz 100 kilogramiem, no pirmās kārtas bija brīvs, bet otrajā divu minūšu un 21 sekundes laikā piekāpās zviedram Joakimam Dvarbi. Latvijas džudists paspēja nopelnīt trīs punktus, bet zviedrs vēlāk veiksmīgi pielietoja spēka paņēmienu un svinēja uzvaru ar “ippon”.

D apakšgrupā, kurā startēja Borodavko, zviedram izdevās aizkļūt līdz finālam, kurā viņš piedzīvoja zaudējumu, kā rezultātā Latvijas sportistam nebūs iespēja piedalīties gandarījuma kārtā. Pirms mēneša Telavivā Borodavko “Grand Slam” raudzes sacensībās uzvarēja vienu no divām cīņām, apstājoties trešajā kārtā.

Par zeltu šajās sacensībās cīnīsies gruzīns Iļja Sulamanidze un kanādietis Šeidijs Elnahass. “Grand Slam” kategorijas sacensības prestiža līmenī ir otrās uzreiz aiz “Masters”, kamēr trešie hierarhijā ir “Grand Prix” raudzes turnīri. Tbilisi turnīrā Borodavko bija vienīgais Latvijas pārstāvis. Borodavko kontā ir trīs Eiropas čempionātu bronzas medaļas. Rīdzinieks piedalījies arī trīs olimpiskajās spēlēs.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Rīgas
19/09/2021 17:30

Maskavas “Spartak” – Rīgas “Dinamo” 0:0 (rit pirmais periods)

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” šodien izbraukuma pirmajā spēlē Maskavā cīnīsies ar turienes “Spartak” vienību. Abas komandas KHL savā starpā tikušās 34 reizes, 15 no tām uzvarot rīdziniekiem….