Džudo cīkstonis de Anželiss izcīna bronzas medaļu Eiropas U23 čempionātā

28/10/2022 18:46
Antonijs de Anželiss

Latvijas džudo cīkstonis Antonijs de Anželiss piektdien Sarajevā izcīnīja bronzas medaļu Eiropas U-23 čempionātā.

De Anželiss, kurš startēja svara kategorijā līdz 66 kilogramiem, pirmajā kārtā ar “ippon” uzvarēja turku Ibrahimu Demirelu, dueli pabeidzot pēc vienas minūtes un 43 sekundēm. Otrajā cīņā Latvijas sportists pēc nepilnām divām minūtēm tika pie otrā “waza-ari”, pārspējot arī horvātu Dani Klačaru.

Apakšgrupas finālā de Anželiss spēkojās ar francūzi Orlando Kazorlu, kuram pēc divām minūtēm un astoņām sekundēm piekāpās ar “ippon”. Turpinājumā gandarījuma turnīra pirmajā kārtā Latvijas džudists 65 sekundes pirms cīņas beigām ar “ippon” uzvarēja Izraēlas pārstāvi Danielu Kapelušniku. Bronzas duelī de Anželisam pretī stājās itālis Leonardo Valeriāni, kurš ar “ippon” tika pārspēts 64 sekundes pirms cīņas beigām.

Latviju šajā čempionātā pārstāvēs arī Ivans Mihailovs svara kategorijā līdz 81 kilogramam un Maksims Duinovs svarā līdz 90 kilogramiem. Sportistiem līdzi devušies arī treneri Vladimirs Ševkovs un Oļegs Baskins.