Edgars Kulda realizē “bullīti”, Freibergam noraidījums Čehijā

30/11/2018 21:40
Edgars Kulda, Sportazinas.com

Čehijas augstākajā hokeja līgā ceturto uzvaru pēdējās piecās spēlēs svinējusi Edgara Kuldas un Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani”, kas ar rezultātu 3:2 pēcspēles metienu sērijā apspēlēja Homutovas “Pirati”.

“Aukro Berani” šajā mačā atspēlējās no 0:2 deficīta uz rezultāta tablo, pēcspēles metienu sērijā veicot trīs precīzus bullīšus pēc kārtas (otrais no tiem Edgara Kuldas rēķinā), kas turnīra tabulā ļāva iegūt divus punktus.

Kopumā Kulda laukumā pavadīja 14:50 minūtes, zaudējot vienīgajā iemetienā, kaā arī izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem. Hokejista rēķinā šosezon aizvadītajās 22 spēlēs guvis pa sešiem vārtiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Savukārt Freibergs laukumā pavadīja visilgāko laiku no visiem laukuma spēlētājiem – 25:22 minūtes. To laikā latvietim lietderības koeficients -2, viens metiens pa vārtiem un viens noraidījums.

22 spēlēs Freibergs iekrājis divus vārtu guvumus un deviņas rezultatīvas piespēles.

Citā spēlē Hadeckrāloves “Mountfield” ar 2:4 atzina Plzeņas “Škoda” pārākumu, piedzīvojot otro neveiksmi pēc kārtas.

Zaudētājiem trīs metienus pa vārtiem, vienu spēka paņēmienu izdarīja, kā arī lietderības koeficientu -1 14:06 minūtēs nopelnīja uzbrucējs Māris Bičevskis. Viņam arī septiņas uzvaras 11 iemetienos.

Latvieša rēķinā šosezon aizvadītajās 20 spēlēs divi vārti un sešas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr ārpus “Mountfield” sastāva šoreiz palika aizsargs Oskars Cibuļskis.

“Mountfield” ar 39 punktiem ir ceturtajā, kamēr “Aukro Berani” ar 35 punktiem – astotajā vietā Čehijas čempionāta kopvērtējumā.