E. Kuldam 1+1, Freibergam iespaidīgs spēles laiks Zlīnas kluba uzvarā Čehijas līgas mačā

20/01/2019 19:28

Čehijas hokeja Ekstralīgā šovakar ar vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās latviešu uzbrucējs Edgars Kulda, kurš kopā ar Ralfu Freibergu palīdzēja Zlīnas “PSG Berani” savā laukumā ar 4:1 (1:0, 2:0, 1:1) pārspēt “Mlada Boleslav” vienību.

Kulda devītajā minūtē atklāja spēles rezultātu, savukārt 26. minūtē viņš asistēja Jakuba Šlaharža vārtu guvumā, palīdzot panākt drošo 3:0 Zlīnas kluba labā.

24 gadus vecais uzbrucējs šoreiz darbojās mājinieku komandas otrajā maiņā un uz ledus pavadīja 15:01 minūte, šajā laikā veicot trīs metienus pa vārtiem un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Tikmēr Freibergs, kā ierasts, bija “PSG Berani” pirmajā aizsargu pārī un nospēlēja iespaidīgās 24:51 minūtes, kas bija ilgākais spēles laiks starp visiem mača spēlētājiem. Ralfa rēķinā šajā laikā viens metiens pa vārtiem, viens spēka paņēmiens, kā arī neitrāls lietderības koeficients.

Kuldam šosezon kopumā 37 mačos deviņi vārti un astoņas rezultatīvas piespēles, savukārt Freibergs tikpat spēlēs ticis pie četriem vārtiem un 15 piespēlēm.

Tikmēr zaudējumu pagarinājumā šovakar piedzīvoja Ekstralīgas līdere Trinecas “Ocelari”, savā laukumā rezultatīvā cīņā ar 5:6 (1:2, 2:1, 2:2, 0:1) piekāpjoties Plzeņas “Škoda” hokejistiem.

Roberts Bukarts bija iekļauts “Ocelari” pirmajā uzbrucēju virknējumā un nospēlētajās 17:49 minūtēs veica vienu metienu, zaudēja vienīgajā iemetienā, kurā piedalījās, un cīņu noslēdza ar neitrālu lietderību. Tikmēr otrās maiņas aizsargs Galviņš Galviņš uz ledus pavadīja 19:43 minūtes, izceļoties ar vienu metienu pa vārtiem, četriem bloķētiem sāncenšu raidījumiem, kā arī negatīvu lietderības koeficientu -1.

Pie uzvaru svētdien tika aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, savā laukumā ar rezultātu 3:1 (1:0, 1:1, 1:0) pārspējot Vitkovices “Ridera” komandu.

Cibuļskis darbojās otrajā maiņā un 21:53 minūtēs atzīmējās ar diviem metieniem pa vārtiem un vienu bloķētu sāncenšu raidījumu, spēli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu. Tikmēr trešās maiņas uzbrucējs Bičevskis 13:58 minūtēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku raidījumu, izpildīja vienu spēka paņēmienu, uzvarēja trijos no septiņiem iemetieniem, izpelnījās vienu divu minūšu noraidījumu un laukumu pameta ar negatīvu lietderību -1.

Cibuļska rēķinā šosezon aizvadītajās 33 spēlēs viens precīzs raidījums un piecas rezultatīvas piespēles, savukārt Bičevskim 34 mačos 2+7.