E. Kuldas rezultatīvā piespēle neglābj ”Aukro Berani” no zaudējuma latviešu pārstāvētajai ”Mountfield” (VIDEO)

20/09/2018 21:19
Edgars Kulda, Sportazinas.com

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Edgars Kulda šovakar nopelnīja trešo rezultativitātes punktu Čehijas Ekstralīgā, taču viņa un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas ”Aukro Berani” latviešu pārstāvēto klubu duelī piekāpās aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētajai Hradeckrāloves ”Mountfield” (1:2).

Lai gan pēc čehu uzbrucēja Jana Bergera un slovāku aizsarga Mislava Rosandiča gūtajiem vārtiem ”Mountfield” trešās trešdaļas ievadā panāca divu vārtu pārsvaru (2:0), mājinieki ar Kuldas palīdzību pēc nepilnām divām minūtēm samazināja rezultāta starpību līdz minimumam. Latviešu uzbrucējs ieguva ripu aiz pretinieku vārtiem un izdarīja lielisku piespēli čehu uzbrucējam Tomāšam Fortam, kurš panāca 1:2.

Savukārt Bičevskis uz ledus bija 13 minūtes un 37 sekundes, pa šo laiku uzvarot četros no 13 iemetieniem, izpildot vienu spēka paņēmienu, nopelnot divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Kulda darbojās zaudētāju trešajā virknējumā un laukumā pavadīja nepilnas 16 minūtes. Šajā laikā viņš trīs reizes apdraudēja pretinieku vārtu drošību, bloķēja vienu sāncenšu metienu un pielietoja vienu spēka paņēmienu. Latviešu uzbrucējs cīņu pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šosezon trīs mačos Kulda nopelnījis trīs (1+2) punktus.

Savukārt Freibergs spēlēja Zlīnas komandas vadošajā aizsargu pārī un laukumā pavadīja nedaudz vairāk nekā 23 minūtes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem, bloķējot vienu sāncenšu raidījumu un pielietojot trīs spēka paņēmienus. Latviešu aizsargs spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Šosezon trīs mačos viņa kontā ir viena rezultatīva piespēle.

Tikmēr Cibuļskis darbojās uzvarētāju otrajā aizsargu pārī un nospēlēja 20 ar pusi minūtes, kuru laikā izdarīja divus metienus pa sāncenšu vārtiem un veica vienu spēka paņēmienu, cīņu pabeidzot ar negatīvu lietderības koeficientu -1. Līdz šim šosezon aizvadītajos trīs Čehijas Ekstarlīgas mačos viņš nav izcēlies ar rezultatīvu sniegumu.

Savukārt Bičevskis spēlēja trešajā uzbrucēju trijniekā, uz ledus pavadot 13 ar pusi minūtes un izpildot vienu spēka paņēmienu. Latviešu uzbrucējs uzvarēja tikai četros no 13 iemetieniem un atzīmējās ar divām soda minūtēm, taču spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Šajā sezonā trīs cīņās viņa kontā ir viena rezultatīva piespēle.