E.Kuldas un Jansona pārstāvētā “Metallurg” zaudē VHL finālā

24/04/2021 18:08
Novokuzņeckas Metallurg

Hantimansijskas “Yugra” sestdien savā laukumā Krievijas Augstākās hokeja līgas (VHL) fināla piektās spēles pagarinājumā pieveica bez latviešu hokejistiem spēlējušo Novokuzņeckas “Metallurg” un izcīnīja Vladimira Petrova vārdā nosaukto kausu.

“Metallurg” viesos ar rezultātu 1:2 (0:1, 1:0, 0:0, 0:1) pagarinājumā atzina Hantimansijskas “Yugra” pārākumu, sērijā līdz četrām uzvarām zaudējot ar 1-4. Uzbrucējs Edgars Kulda un aizsargs Eduards Hugo Jansons nebija iekļauti spēles pieteikumā.

Piektajā minūtē mājiniekus vadībā izvirzīja Aleksandrs Konnovs, bet 38.minūtē Maksims Kicins rezultātu izlīdzināja. Uzvaru mājiniekiem pagarinājuma 125.sekkundē panāca Andrejs Čurkins.

Februāra vidū pēc abpusējas vienošanās Novokuzņeckas komandas galvenā trenera amatu atstāja Leonīds Tambijevs, kurš atgriezies strādāt Kazahstānā.

VHL Krievijā ir pēc spēka otrais turnīrs aiz Kontinentālās hokeja līgas (KHL).