EA uzsāk sadarbību ar IIHF un “NHL 22” spēlē ieviesīs pasaules čempionātu

10/12/2021 00:01

Videospēļu ražotājs “Electronic Arts” (EA) uzsācis sadarbību ar Starptautisko hokeja federāciju (IIHF), kuras ietvaros jaunākajā hokeja videospēlē “NHL 22” būs pieejams oficiālais pasaules čempionāta režīms.

“NHL 22” janvārī saņems atjauninājumu, kas spēlē ieviesīs pasaules čempionātus vīriešiem, jauniešiem un sievietēm. Savukārt, sākot ar 9. decembri, “Ultimate Team”, “World of Chel” un “Play Now” režīmos parādīsies izlašu atjauninājumi, logo un formas.

Janvārī EA plāno ieviest pasaules čempionātu režīmus, kuros varēs spēlēt arī ar Latvijas valstsvienībām. Tāpat “NHL 22” spēlē ir opcija veidot savus sastāvus un mainīt spēlētāju reitingus, pēc tam tos augšupielādējot publiskā serverī un ļaujot lejupielādēt citiem lietotājiem, un otrādi.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Latvijas hokeja izlase
24/05/2022 12:00

Latvija – Zviedrija 0:1 (TEKSTA TIEŠRAIDE)

Latvijas hokeja izlase aizvada pēdējo spēli 2022. gada Pasaules čempionāta grupu turnīru. Pretiniekos ir Zviedrijas valstsvienība, mača sākums plkst. 12:20, to tiešraidē pārraidot “Latvijas Televīzijas” 7. kanālam. Arī šodien komandas…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…