EČ futbolā tomēr varētu nenotikt 12 pilsētās

16/05/2020 16:22

Nākamā gada Eiropas čempionāta finālturnīrs varētu nenotikt 12 pilsētās, kā bija iecerēts iepriekš, atzīst Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) prezidents Aleksanders Čeferins.

Eiropas čempionāta finālturnīrs ieplānots Eiropas valstu 12 pilsētās (Londonā, Minhenē, Romā, Baku, Sanktpēterburgā, Bukarestē, Amsterdamā, Dublinā, Bilbao, Budapeštā, Glāzgovā, Kopenhāgenā).

“Ideja ir, ka mēs varētu palikt tajās pašās pilsētās,” sarunā ar televīzijas kanālu “BeIN Sports” teica Čeferins. “Deviņas pilsētās viss ir gatavs, bet trim ir dažas problēmas. Turpināsim sarunas un mūsu nodoms ir aizvadīt čempionātu 12 pilsētās. Bet, ja nē, tad esam gatavi spēlēt desmit, deviņās vai astoņās pilsētās.”

Eiropas čempionāta finālturnīram šogad bija jānotiek no 12.jūnija līdz 12.jūlijam. Šobrīd tiek paredzēts, ka turnīrs notiks nākamgad no 11.jūnija līdz 11.jūlijam.

Pusfināla un finālspēles paredzēts aizvadīt Vemblija stadionā. Šis būs tikai otrais Eiropas čempionāts, kurā piedalīsies 24 izlases.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 15:43

Apskatnieks: Porziņģa aizmainīšanas iespēja šosezon ir visai neliela

Ziemeļamerikas medija “The Athletic” žurnālists Tims Kato uzskata, ka latvietis Kristaps Porziņģis tuvākajā laikā diez vai tiks aizmainīts no Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Dalasas “Mavericks”. Vakar apskatnieks Aiens Beglijs…