Edgaram Kuldam un Bičevskim pa gūtiem vārtiem un uzvarai Čehijā

18/11/2018 20:57
Edgars Kulda, Sportazinas.com

Lielisku sniegumu Latvijas valsts simtgadē turpina demonstrēt ārzemju klubos spēlējošie latviešu hokejisti. Tā Čehijas Ekstralīgā ar vārtu guvumu un uzvarām izcēlušies Hradeckrāloves “Mountfield” spēlētājs Māris Bičevskis un Zlīnas “Aukro Berani” hokejists Edgars Kulda.

Bičevska un Oskara Cibuļska pārstāvētā “Mountfield” ar 6:3 pieveica Brno “Kometa”. Bičevskis guva savas komandas otros vārtus, mājiniekiem panākot 2:1. Pēcāk latvietim arī rezultatīva piespēle, kad “Mountfield” panāca 3:2.

Kopumā Bičevskis laukumā pavadīja 14:50 minūtes, nopelnot arī divas soda minūtes, izdarot vienu metienu pa vārtiem un nopelnot lietderības koeficientu +1.

Aizsargs Cibuļskis spēlēja 18:51 minūti, izdarot divus metienus pa vārtiem.

Cibuļskis šosezon 20 aizvadītajos mačos guvis vienus vārtus un izcēlies ar četrām rezultatīvām piespēlēm.

Bičevskim tikpat spēlēs izcēlies ar diviem vārtu guvumiem, kā arī sešām rezultatīvām piespēlēm.

“Mountfield” ar 20 spēlēs iegūtiem 35 punktiem atrodas Čehijas čempionāta otrajā pozīcijā.

Tikmēr Edgara Kuldas un Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” viesos ar 2:1 pārspēja Plzeņas “Škoda” vienību, ar 20 spēlēs iegūtiem 30 punktiem pakāpjoties uz astoto pozīciju.

Kulda jau spēles 45. sekundē guva savas komandas pirmos vārtus, 15:33 minūšu laikā izceļoties arī ar diviem metieniem pa vārtiem un lietderības koeficientu +1.

Sezonā spēlētajās 20 cīņās Kulda guvis sešus vārtus un atdevis piecas rezultatīvas piespēles.

Savukārt Freibergs laukumā pavadītajās 20:44 minūtēs izdarīja vienu metienu un nopelnīja lietderības koeficientu +1. Šosezon tikpat mačos Freiberga kontā divi vārtu guvumi un astoņas rezultatīvas piespēles.